Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jszmiles

Glośniki 7.1 i urządzenia przenośne

Recommended Posts

Witam,

moze dla uzytkownikow tego forum pytanie jest banalne i wogóle bez sesnu ale jak do tej pory nikt mi nie potrafił pomóc (nawet obsluga sklepu z glosnikami)

Mam glosniki Creative 7.1 i chcialbym polączyc je z urzedzeniem przenosnym, ot powiedzmy Creative Zen czy cos podobnego. Kabel Stereo to Stereo daje dzwiek tylko na 2 glosnikach. Czy jest mozliwosc takiejj konfiguracji aby graly wszystkie 8 glosnikow?

Z gory wielkie dzieki za pomoc icon_smile.gif

Cytat

Mam glosniki Creative 7.1

Konkretnie który model posiadasz? GigaWorks S750 może mieć taką możliwość .
W większości jest tak, że jak podłączysz odtwarzacz mp3 stereo, to grają tylko przednie głośniki i suboofer.
Żeby grały wszystkie głośniki, to potrzebny jest specjalny rozdzielacz minijack 1/3.

Cytat

Cytat

Mam glosniki Creative 7.1

Konkretnie który model posiadasz? GigaWorks S750 może mieć taką możliwość .
W większości jest tak, że jak podłączysz odtwarzacz mp3 stereo, to grają tylko przednie głośniki i suboofer.
Żeby grały wszystkie głośniki, to potrzebny jest specjalny rozdzielacz minijack 1/3.

mam t7900.

mozesz napisac wiecej o rozdzielniku? cena i gdzie mozna go dostac?

Wystarczy że kupisz trzy takie złącza minijack. Wsadzisz dwa do jednego, i w ten sposób będziesz miał 4 wyjścia, do których wepniesz cztery wtyczki minijack z głośników 7.1.
Podałem przykładową ofertę z allegro, ale tego typu złącza kupisz w każdym sklepie z częściami RTV czy na straganie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować