Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rock35

Wybór nowego stereo

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu zestawu stereo ( wzmacniacz, cd, kolumny). Kompletnie nie mam pojęcia co wybrać. Nie zam się na pasmach przenoszenia itp. Znam sie na muzycę, którą kocham, ale żeby pokochać ją jeszcze bardziej, chciałbym żeby zabrzmiała na czymś innym niż dotychczas ( pc + creative 2.1). Po odwiedzeniu wielu witryn sklepow załamałem się wysokościa cen bo mój budżet to max 4.500pln a chciałem koniecznie coś nowego....Może wy mi pomożecie znaleźć coś na start w tej kwocie. Pomieszczenie ok 35m2, rock/metal - 70%, orient, folk, elektronika-25%, ambient, pop, dance - 5% ---- to pozostałe "moje" parametry. Z uwagi na to, że dominującą nutą jest metal i rock lubię czasem mocno(głośno) zagrać. Więc dobrze by obudowy nie "grały" razem z głośnikami. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady. Pozdrawiam.

Witaj,
budżet niestety nie jest duży biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i wymóg mocy systemu.
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konfiguracja oparta na elektronice Yamaha A-S500 lub (znacznie lepiej) A-S700, odtwarzaczu CD-S300 oraz zestawie kolumn Monitor Audio MR6. Ewentualnie przy trochę wyższym budżecie Nad C326BEE / C515BEE z kolumnami jak wyżej.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, podczas których będziesz mógł posłuchać i porównać poszczególne konfiguracje systemów,
w przypadku pytań służę pomocą

Cytat

Witaj,
budżet niestety nie jest duży biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i wymóg mocy systemu.
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konfiguracja oparta na elektronice Yamaha A-S500 lub (znacznie lepiej) A-S700, odtwarzaczu CD-S300 oraz zestawie kolumn Monitor Audio MR6. Ewentualnie przy trochę wyższym budżecie Nad C326BEE / C515BEE z kolumnami jak wyżej.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, podczas których będziesz mógł posłuchać i porównać poszczególne konfiguracje systemów,
w przypadku pytań służę pomocą

Dzięki serdeczne za podpowiedź. Faktycznie lepiej trochę poczekać, dozbierać i kupić to co spełni oczekiwania, choć trzeba przyznać, że cieżko wytrzymać to czekanie he he. Wchodziłem m in na waszą witrynę i ponieważ jesteście atrakcyjni cenowo, rozważam przyjazd do Pabianic na odsłuch, mam nadzieję zakończony zakupem.
Pozdrawiam.

MA MR6, to takie sobie kolumny. O ile Yamaha czy lepiej NAD będą ok. Ja wolałbym zaoszczędzić na odtwarzaczu CD a kupić lepsze kolumny.
Jakby się dało, to może coś jednak z drugiej ręki?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować