Skocz do zawartości

Wybór nowego stereo


rock35

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu zestawu stereo ( wzmacniacz, cd, kolumny). Kompletnie nie mam pojęcia co wybrać. Nie zam się na pasmach przenoszenia itp. Znam sie na muzycę, którą kocham, ale żeby pokochać ją jeszcze bardziej, chciałbym żeby zabrzmiała na czymś innym niż dotychczas ( pc + creative 2.1). Po odwiedzeniu wielu witryn sklepow załamałem się wysokościa cen bo mój budżet to max 4.500pln a chciałem koniecznie coś nowego....Może wy mi pomożecie znaleźć coś na start w tej kwocie. Pomieszczenie ok 35m2, rock/metal - 70%, orient, folk, elektronika-25%, ambient, pop, dance - 5% ---- to pozostałe "moje" parametry. Z uwagi na to, że dominującą nutą jest metal i rock lubię czasem mocno(głośno) zagrać. Więc dobrze by obudowy nie "grały" razem z głośnikami. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
budżet niestety nie jest duży biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i wymóg mocy systemu.
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konfiguracja oparta na elektronice Yamaha A-S500 lub (znacznie lepiej) A-S700, odtwarzaczu CD-S300 oraz zestawie kolumn Monitor Audio MR6. Ewentualnie przy trochę wyższym budżecie Nad C326BEE / C515BEE z kolumnami jak wyżej.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, podczas których będziesz mógł posłuchać i porównać poszczególne konfiguracje systemów,
w przypadku pytań służę pomocą
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
budżet niestety nie jest duży biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i wymóg mocy systemu.
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konfiguracja oparta na elektronice Yamaha A-S500 lub (znacznie lepiej) A-S700, odtwarzaczu CD-S300 oraz zestawie kolumn Monitor Audio MR6. Ewentualnie przy trochę wyższym budżecie Nad C326BEE / C515BEE z kolumnami jak wyżej.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, podczas których będziesz mógł posłuchać i porównać poszczególne konfiguracje systemów,
w przypadku pytań służę pomocą



Dzięki serdeczne za podpowiedź. Faktycznie lepiej trochę poczekać, dozbierać i kupić to co spełni oczekiwania, choć trzeba przyznać, że cieżko wytrzymać to czekanie he he. Wchodziłem m in na waszą witrynę i ponieważ jesteście atrakcyjni cenowo, rozważam przyjazd do Pabianic na odsłuch, mam nadzieję zakończony zakupem.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...