Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
marbles4

Mam 1800zl. Co wybrac? Denon d-m33 czy Yamaha Pianocraft??

Witam. Mam do dyspozycji 1800 (wiem ze to niewiele) i nie wiem co wybrac do swojego pokoju: Denona d-m33, ktorego slyszalem i bardzo mi sie podobal, czy Yamahe Pianocraft e810 (albo inny model PC), ktorej nie slyszalem. Bede wdzieczny za rade.

ja bym ci proonowal inną yamahę. zapomniałem modelu ale jutro ci napisze. wiem ze to świetny amp. napwewno przypadnie ci do gustu.

Weż Yamahę ale ten model bez DVD tylo z CD jest o wiele lepsza do słuchania muzyki.
To mówiłem ja "Wujek dobra Rada".

piano craft rzadzi! i popieram, jesli nie chcesz dvd to lepiej wez wersje z cd.

Witaj! Pewnie się troszeczkę spóżniłem, ale to nie ma znaczenia, zwycięzcą i tak jest ...Teac! Panowie , oni swoje mini czy też midi systemy produkowali kiedy Yamaha montowała fortepiany i dwusuwowe motocykle, a większość z was, z całym szacunkiem, robiła jeszcze w pieluchy. Na dokładkę dodam iż jeżeli komuś usłyszało się gdzieś słowo Esoteric lub VRDS-NEO, to to samo, no prawie, po prostu należą do Teac. Słyszałem na własne uszy taki zestawik, uwierzcie, w kategorii mini-midi nic nie gra lepiej. Dla zainteresowanych http://www.teac.pl chociaż więcej znajdziesz na www.teac.de tam też do ściągnięcia katalog po angielsku. Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0