Skocz do zawartości

wybór wzmacniacza stereo wraz z kolumnami


ariel

Recommended Posts

witam
na poczatek chciałbym sie przedstawic -mam na imie Ariel i jestem nowym uzytkownikiem tego zacnego forum icon_smile.gif
a teraz przechodze do meritum sprawy
planuje zakup pierwszego zestawu audio - padło na stereo (przynajmniej tak mysle)
najczesciej ogladam filmy w pokoju ok 19m2, lubie tez posluchac muzyki (od klasycznej do rocka)
z racji ze filmy przewazaja myslalem nad kd lecz naroznik na ktorym siedze znajduje sie przy samej scianie a wiec glosniki tylne mialbym nad glowa a nie za nia
rowniez ustawienie mebli nie pozwala mi na zakup kolumn podlogowych
budzet jakim dysponuje to okolice 1200 zl (jak bedzie trzeba kilka zloty dorzucic tez bedzie dobrze) - rowniez dlatego mysle ze jakosc bedzie lepsza od kd
monitorki beda stac na dosc duzej szafce rtv przy samym telewizorze (nie beda stac we wnece)
sprzet jak najbardziej moze byc uzywany - mieszkam w lodzi
wstepnie po opinii mojego kolegi myslalem nad starszym wzmacniaczem yamahy i do tego kolumny podstawkowe lecz jakie nie mam zielonego pojecia
przydalo by sie zeby sprzet byl solidny a w razie awari nie posiadal egzotycznych czesci i dal sie naprawic wkoncu gwarancji nie bedzie icon_smile.gif
dlatego prosze o wszelka pomoc i z gory dziekuje
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...