Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj ponownie,
biorąc pod uwagę wszystkie informacje, zdecydowanie polecam zestaw składający się z przetwornika USB DAC NuForce uDac-2 oraz słuchawki Audio Technica ATH-M50s. Taki system w pełni powinien Cię zadowolić pod względem brzmienia.

Serdecznie zapraszam jednak jeśli masz taką możliwość na odsłuchy poszczególnych konfiguracji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem obu modeli i HM5 mimo że tańsze to są nawet bardziej neutralne i liniowe niż M50, także jeśli szukasz bardzo wiernych słuchawek to warto. Podobnie jak model HM3 mają przyjemny, niemęczący sposób grania - to nie jest typowo natarczywy, analityczny dźwięk - bardziej tu pasują słowa przejrzystość i rozdzielczość. Jakość wykonania też pierwsza klasa plus odczepiany kabel.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że uDAC-2 może być do nich dobrym wyborem. Ma mocny bas, gitara basowa i stopa brzmią na nim z większym powerem niż na Prodigy Cube czy FiiO E10. Przy czym bas jest szybki, nie rozłazi się po reszcie pasma. Wysokich jest więcej w porównaniu do konkurencji w tej cenie, gdyż dopóki nie przekroczysz kolejnej granicy jakości to albo wysokie są szorstkie (uDAC) albo zmiękczone/matowe (Cube, FiiO). Miałem okazję słuchać uDAC z Grado SR80 i CAL! i to było super połączenie, pod względem funu lepsze nawet niż NuForce HDP. HDP sprawia że dźwięk jest lekki, naturalny i przejrzysty, ma świetną separację i bardziej się nadaje do takich D2000/D5000 czy HD650 - do słuchawek o ciepłym charakterze. Choć mi się też podoba z DT990 Premium 600 Ohm.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...