Skocz do zawartości

Interkonekt do 200 zl.


Recommended Posts

Witam.Poszukuje interkonekta do podlaczenia daca wraz ze wzmacniaczem sluchawkowym. Przeznaczylem na ten cel 200 zl.
Na allegro jest mnostwo a chcialbym wybrac jak najlepiej.
Na oku mam Queda oraz namelessa mk2. Szukam neutralnosci, czystego przekazu i oddzielajacych sie tonow, bez zlewania.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wybierałbym pomiędzy Straight Wire (najbardziej uniwersalny), Namelessem (ciekawe brzmienie) a Albedo (dobra przejrzystość, może zabrzmieć nieco za jasno, szybkie krótkie niskie tony). Zastanów się także jaka długość Ci będzie potrzebna i jak masz ustawiony sprzęt. Nameless np. ma tylko 60cm i jest mało giętki. Pamiętaj także, że srebro z czasem szlachetnieje i brzmi jeszcze lepiej. Może się długo wygrzewać nim osiągnie optymalne brzmienie (ja tak miałem z Siltechem i Albedo).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje dlugiego przewodu, bo segmenty beda staly na sobie, bede musial wybrac pomiedzy namelessem a albedo i chyba z racji ceny sklonny jestem do tego pierwszego tylko ta sztywnosc mnie martwi.Ponoc to baaardzo udany drucik i konstrukcja przewyzszajaca inne w znacznie wiekszej kwocie.Ile z tego prawdy moze ie sam przekonam.icon_wink.gif

Pozdrawiam .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...