Skocz do zawartości

Szukam pomocy


Robertos

Recommended Posts

Witam szukam pomocy fachowej w temacie zakupu sprzetau audio plus kino domowe .
Parametry pokoju 55 m kw.
Myślałem o zakupie jakiegoś Bose serii v38 z DVD ale okazuje sie ze ten sprzęt ma swój system okablowania i tutaj zaczyna sie problem ponieważ kable
Mam już zainstalowane pod głośniki .
Głośniki muszą być małe , subwoofer da sie schować .
Co mi doradzacie do kwoty 8-12 tys
Sam nie oglądam za dużo filmów lecz bardzo dużo słucham muzyki ,najlepiej jakby wszystko współpracowało z iPhone
Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
masz dosyć duże pomieszczenie, które zawsze wiąże się z pewnymi problemami związanymi z odpowiednim nagłośnieniem (szczególnie za pomocą niedużych głośników). Dodatkowo warunek możliwie najwyższej jakości dźwięku (odsłuchy stereo) bardzo ogranicza wybór komponentów.
Najmniej problemów będzie z elektroniką - zwróćiłbym Twoją uwagę na jeden z modeli amplitunerów Yamaha (RX-V673, RX-V773 lub najnowszy serii Aventage RX-A820) lub Denon (AVR-2113 lub AVR-2313). Każdy z nich spełni wymagania dotyczące funkcjonalności (obsługa sieci, radia internetowe, sterowanie iPhone) oraz jakości dźwięku.
Tak jak pisałem powyżej, większy problem będzie w kwestii kolumn. Bardzo bezpiecznym, dobrze brzmiącym i eleganckim rozwiązaniem byłby system oparty na kolumnach Monitor Audio Apex (A10 x 4 + A40 + AW12). Jeśli kładziemy większy nacisk na muzykę, warto zastosować na fronty A40 oraz subwoofer REL T9. To jest konfiguracja, którą zdecydowanie zalecam i daję gwarancją, że zagra bardzo dobrze.
Alternatywnie można zwrócić uwagę na system kolumn oparty na DALI FAZON oraz najnowsze płaskie głośniki KEF serii T (np. system T305).

Są to tylko moje propozyce, rozwiązań jest bardzo dużo. Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania które pozwolą na wybór optymalnie dobranej konfiguracji.
W przypadku pytań proszę o kontakt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...