Skocz do zawartości

Witam wszystkich :) i mam pytanie ?


mariusz_and

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum i zechciałbym zadać pytanie. Otóż mam głośniki w K.D główne i centralny JBL E80 i EC25, potrzebne mi są głośniki na tył, chodzi o to że muszą być nie duże gabarytowo, gdyby E20 spokojnie się zmieściły nie byłoby problemu, ale niestety icon_sad.gif Doradzcie jakie monitorki są godne uwagi na tył, oczywiście w rozsądnej cenie coś do około 500 złoty

.

DSC01446.jpg



Chodzi o to żeby wisiały na brzegach kanapy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wspomniane E20 się nie mieszczą? Rozumiem, że będą wisiały na ścianie?
Chyba raczej trudno będzie cokolwiek w drewnie mniejszego znaleźć tak, żeby było wyraźnie mniejsze.
Może Mission M30i? ale to różnica o parę centymetrów.

Pomijając wszelkie Twoje preferencje dot. specyfikacji technicznej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A dlaczego wspomniane E20 się nie mieszczą? Rozumiem, że będą wisiały na ścianie?
Chyba raczej trudno będzie cokolwiek w drewnie mniejszego znaleźć tak, żeby było wyraźnie mniejsze.
Może Mission M30i? ale to różnica o parę centymetrów.

Pomijając wszelkie Twoje preferencje dot. specyfikacji technicznej...



hmm no właśnie oglądałem te missiony i wychodzi na to że różnica głębokości będzie wynosić 16 mm, w wysokości 50 mm, teoretycznie nie jest to wiele. Chodzi mi po prostu żeby nie przytłaczały swoją wielkością, no i kwestia którą poruszyłeś to właśnie uchwyty, jakich użyć ? I mam pytanie czy głośniki tylnie to jest lepiej jak są za linią uszu czy mogą być też na linii uszy bo chyba raczej przed to odpada. Sorki za moje tendencyjnie pytanie odnośnie K.D ale do tej pory, było stereo w domu, a chciałbym żeby to spójnie grało i wyglądało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...