Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Planuje zbudować w przyszłości kolumny,a na początek jedną kolumnę ze starych głośników i zwrotnicy.Dziś podłączyłem 200w max basowy i 70w jakiś mały 2-drożny do zwrotnicy pierwszy raz to robię.Basowy głośnik włożyłem do szuflady tak tylko żeby zobaczyć jak to gra, basy są w miarę dobre a tony wysokie bardziej mi się podobają niż w mich kolumnach m-audio hts700.Jak to wstawie w kolumne powinno być jeszcze lepiej szkoda tylko że mam po jednym głośniku.Nie wiem jak się podłącza głośniki do zwrotnicy żeby nie spalić amplitunera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziś podłączyłem 200w max basowy i 70w jakiś mały 2-drożny do zwrotnicy pierwszy raz to robię.


To znaczy podłączyłeś głośnik niskotonowy 200W i 70W co dwudrożne? głośnik czy inną kolumnę dwudrożną (ze zwrotnicą w środku) do zwrotnicy (jakiej?)
Lata temu mój kolega nocował u swojej dziewczyny. Nic nie wiedział "na temat", coś tam może słyszał, ale nie czytał, nie dowiedział się od bardziej doświadczonych. I... włożył tylko o parę centymetrów nie w tę stronę gdzie trzeba. Niestety miłość nie przetrwała tej próby.
Coś mi się wydaje, że u Ciebie ma miejsce bardzo podobna sytuacja.
Ale kto wie, co w Tobie drzemie. Tesla też uchodził za dziwaka a to był geniusz!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem jako basowy 200W max jest napisane on jest 3drożny ale te 2 sopraniki odłączyłem.A 70W już inny dwódrożny i podłączyłem go jako wysokotonowy pod zwrotnice.

DSC01446.jpg


Ponieważ nie znam się na budowie kolumn ,będę chciał skorzystać z gotowego projektu jeśli taki znajdę i proszę o jakieś linki .
A tą kolumnę bedę robił na probę już teraz nie gra gorzej niż firmowe kolumny m-audio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...