Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
BorowyDziad

Technics SC-EH560 - Nowe przewody do kolumn

Kiedys chcialem wepchnac 2x4mm do terminali w tej wiezy ale sie nie udalo;)
Kup najtansze kable z czystej miedzi i bedze git. Az nie chce mi sie wierzyc jakie to byly czasy, orginalne kable to same duty, ale .... graly ladnie icon_wink.gif)

Pozdrawiam.

A ja odkąd kupiłem i posłuchałem będę polecał te kable Alpharda
http://allegro.pl/alphard-da-vinci-2x2-5-m...2594116007.html
Miedź OFC o czystości 6N i dość ciekawej budowie. A przede wszystkim o bardzo dobrym jak za te pieniądze brzmieniu.
Chyba najlepszy tani kabel na jakim miałem okazję przeprowadzać odsłuchy. Bardzo muzykalne brzmienie, zero agresji ale nie przymulony.
Polecam.

Dzięki wszystkim za pomoc, już zamówiłem sobie ten 1,5mm, i tak każdy głośnik ma oddzielne okablowanie (2x2x2x), więc grubszy mija z celem icon_smile.gif.

Jesteś typowym przykładem nuworysza, który pyta z założonym z góry zakupem i oczekuje potwierdzenia. Jeśli takie potwierdzenie dostanie, to jest bardzo szczęśliwy i kupuje to, co założył. Jeśli takiego potwierdzenia nie dostaje, to i tak kupuje to, co założył, bo na forum przecież ch... się znają. Jak sobie kupiłeś, tak sobie będziesz słuchał. Tylko szkoda naszego czasu dla Ciebie.

Faktycznie, ja bym kupił 2x2.5mm.
Ale chociaż jest jeden pożytek, link do kabelków od f1angela i za to Ja Dziękuję icon_smile.gif

Oczywiście o ile czytasz od dłuższego czasu tematy na forum, to wiesz, że kabelki nie są moje, tylko kupiłem je do systemu kolegi.
A zachwalam, bo w tej cenie są rewelacyjne.

Cytat

Jesteś typowym przykładem nuworysza, który pyta z założonym z góry zakupem i oczekuje potwierdzenia. Jeśli takie potwierdzenie dostanie, to jest bardzo szczęśliwy i kupuje to, co założył. Jeśli takiego potwierdzenia nie dostaje, to i tak kupuje to, co założył, bo na forum przecież ch... się znają. Jak sobie kupiłeś, tak sobie będziesz słuchał. Tylko szkoda naszego czasu dla Ciebie.

Mi chodziło tylko o przewody do starej wieży technicsa, a nie kable do sprzętu za kilka tysięcy, dziwnie myślisz icon_smile.gif.

Czy kabelki po 6zł. za metr nazywasz kablami do sprzętu za kilka tysięcy? Niezłe masz rozeznanie. To są właśnie odpowiednie przewody do Technicsa.
A że jakościowo dobre, to co? Lepiej kupić jakiś badziew? I kto tu dziwnie myśli?

Cytat

Czy kabelki po 6zł. za metr nazywasz kablami do sprzętu za kilka tysięcy? Niezłe masz rozeznanie. To są właśnie odpowiednie przewody do Technicsa.
A że jakościowo dobre, to co? Lepiej kupić jakiś badziew? I kto tu dziwnie myśli?

Kable które były z wieża mają jakieś 0,75mm, i nie są kosmicznej jakości, a ty chciałeś żebym kupił o przekroju 2,5mm?, jak obecne nowe maja 1,5mm i ledwo co się zmieściły.

Są sposoby. Po to jest forum by pytać. A jeśli nie, to Alphard ma również w ofercie takie 1.5mm2.
No nieważne. Kupiłeś już i po kłopocie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0