Skocz do zawartości

Technics SC-EH560 - Nowe przewody do kolumn


BorowyDziad

Recommended Posts

Witam, chciałbym wymienić stare przewody do kolumn na nowe, bo są one strasznie krótkie, za bardzo się nie znam i nie wiem jaka ma być ich grubość. Czy moglibyście podać jakiś link z allegro najlepiej?, dzięki z góry.

Czy takie by dały rade?:

http://allegro.pl/kabel-przewod-glosnikowy...2599160679.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel jest wystarczający (tez z linku, 1.5 mm). można zastosować grubszy, np. 2x2.5, grubszy (moim skromnym zdaniem) jest zbędny.
Jeśli chcesz użyć przewodu 1.5 mm ten powinien zmieścić się bez problemu. W przypadku grubszego, może być potrzebne zastosowanie szpilek, np.

http://sklep.rms.pl/index.php?p2446,wtyk-g...acany-hq-wspilz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odkąd kupiłem i posłuchałem będę polecał te kable Alpharda
http://allegro.pl/alphard-da-vinci-2x2-5-m...2594116007.html
Miedź OFC o czystości 6N i dość ciekawej budowie. A przede wszystkim o bardzo dobrym jak za te pieniądze brzmieniu.
Chyba najlepszy tani kabel na jakim miałem okazję przeprowadzać odsłuchy. Bardzo muzykalne brzmienie, zero agresji ale nie przymulony.
Polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś typowym przykładem nuworysza, który pyta z założonym z góry zakupem i oczekuje potwierdzenia. Jeśli takie potwierdzenie dostanie, to jest bardzo szczęśliwy i kupuje to, co założył. Jeśli takiego potwierdzenia nie dostaje, to i tak kupuje to, co założył, bo na forum przecież ch... się znają. Jak sobie kupiłeś, tak sobie będziesz słuchał. Tylko szkoda naszego czasu dla Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Jesteś typowym przykładem nuworysza, który pyta z założonym z góry zakupem i oczekuje potwierdzenia. Jeśli takie potwierdzenie dostanie, to jest bardzo szczęśliwy i kupuje to, co założył. Jeśli takiego potwierdzenia nie dostaje, to i tak kupuje to, co założył, bo na forum przecież ch... się znają. Jak sobie kupiłeś, tak sobie będziesz słuchał. Tylko szkoda naszego czasu dla Ciebie.



Mi chodziło tylko o przewody do starej wieży technicsa, a nie kable do sprzętu za kilka tysięcy, dziwnie myślisz icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy kabelki po 6zł. za metr nazywasz kablami do sprzętu za kilka tysięcy? Niezłe masz rozeznanie. To są właśnie odpowiednie przewody do Technicsa.
A że jakościowo dobre, to co? Lepiej kupić jakiś badziew? I kto tu dziwnie myśli?



Kable które były z wieża mają jakieś 0,75mm, i nie są kosmicznej jakości, a ty chciałeś żebym kupił o przekroju 2,5mm?, jak obecne nowe maja 1,5mm i ledwo co się zmieściły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...