Skocz do zawartości

Sprzet audio do pokoju


swati

Recommended Posts

Witam
Przeczytalem mase tematow zwiazanych z ta sprawa lecz nadal nie wiem co i jak icon_smile.gif
Chcialbym zlozyc jakis sprzet grajacy do pokoju.
Muzyka ktora bedzie odtwarzana to RAP, ROCK, CLUB, DUB i podobne
Muzyke chcialbym odtwarzac z komputera ew. czasami kabelek do telefonu i z niego cos puscic ;D
Jezeli juz bym cos kupowal to wolalbym sprzet uzywany gdyz za ta sama cene w porownaniu z nowym bedzie lepszy (tak ja mysle)
Chcialbym abyscie doradzili mi na co zwracac uwage, jak zlozyc taki zestaw lub sami zaproponowali sprzecik
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/264394 B&W Nautilus
http://www.ceneo.pl/16537169 Krell 402
wychodzi troszkę drogo ale z używkami może zmieścisz się w 100 tys.

PS a ja chcę kupić samochód osobowy, jeżdżę po autostradach więc najlepiej aby był szybki i wygodny, najlepiej używany bo można taniej kupić od nowego... no to chyba wszystko wiecie w szczegółach, więc czekam na propozycje icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro autor wątku jeszcze nie odpowiedział to może kolejnych parę propozycji...

I może by tak jakąś okazje trafić? icon_lol.gif
Już za dwa miesiące będzie kolejne AudioShow i zapewne można się będzie dogadać z wystawcami by taniej kupić sprzęt poekspozyjny.
I wszyscy będą zadowoleni icon_mrgreen.gif
Napisałeś wszak (i wreszcie konkretnie i jak najbardziej słusznie - bo niestety w paru innych punktach już tego zabrakło), że wolisz sprzęt używany by kupić coś lepszego w tej samej cenie niż gorsze "nówki" icon_razz.gif

Pewnie będzie na stoisku firmy Trimex komplecik lampowy Unison Research Absolute 845 + kolumny Focal Utopia (drobne 300tys pójdzie, w zależności od tego jakie Utopie być chciał wybrać).
Może wśród kolumn znowu pojawi się Wilson Audio czy Triangle Magellan - wygooglaj cenę, bo nie chcę Cię przerazić icon_eek.gif

Ale żeby nie mieszać za bardzo z różnymi firmami to można skupić się w obrębie jednej - ja nie miałbym nic przeciwko bliższemu zapoznaniu się z T+A. Skoro Polacy lubią niemieckie samochody, to może i niemiecki zestaw audio by Ci pasował? W ramach T+A można mieć np. elektronikę serii V i kolumny Solitaire, pasują stylistycznie i dźwiękowo icon_cool.gif

Albo pójść na łatwiznę i stylowy wygląd wchodząc w sprzęt Accuphase?

Warto jeszcze wydać kilkadziesiąt tysięcy na okablowanie i dobre zasilanie, "trochę" na adaptację akustyczną pomieszczenia odsłuchowego - albo od razu "strzelić sobie" nowy domek z odpowiednim pomieszczeniem.
Pozdrawiam
PS. swati -skoro oczekujesz odpowiedzi i "przeczytałeś już masę tematów związanych z ta sprawa lecz nadal nie wiesz co i jak...", to popatrz na to inne wątki i sprawdź, jakie informacje dodatkowe powinny się znaleźć przy zadawaniu pytań o sprzęt!
Bo może się okazać, że udzielone odpowiedzi "troszkę" przekroczą Twój budżet, a sprzęt nie zmieści się w pokoju! icon_confused.gif

*********
zieluwid
przecież don napisał, że chce używkę icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swati

już tak bardziej na poważnie: to jak nie podasz kwoty i paru innych podstawowych informacji (powierzchnia pokoju, pozostały sprzęt grający) to nie dostaniesz innych propozycji (zapewne tańszego...) sprzętu.
Jeżeli nie masz wygórowanych potrzeb (albo kasy...) to moze być i tak ,że wystarczy Ci jakaś firmowa miniwieża za 200-300zł...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...