Skocz do zawartości

yamaha 440 czy 559


dembi

Recommended Posts

juz jestem prawie zdecydowany na yamahe 661 jednak meczy mnie jeszcze stara yamaha dsp-a2 co wybrac? dsp to wzmacnicz potezny ale czy radzi sobie on z dzisiejsza technologia w filmach ?
czyli czy dsp-a2 czy yamahe 661 ?co wedlug was lepsze na dzisiejsze filmy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie domowym, jeżeli nie będziesz używał połączenia HDMI, to starszych modelach amplitunerów nie wiele tracisz. DSP-A2 to porządny, jeden z najwyższych modeli wzmacniaczy KD z dobrą sekcją stereo. Jedynie DSP-A1 w czasie jego świetności był lepszy.
Między DSP-A2 a RXV661 jest tak duża różnica w jakości wykonania, zastosowania elementów, parametrów, klasy, że ja nie miałbym wątpliwości, co do wyboru na rzecz DSP-A2. Wbudowane w nim dekodery DD5.1 i DTS w zupełności wystarczają do obsługi dźwięku w filmach. DSP jest tylko wzmacniaczem i nie ma na pokładzie tunera radiowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w tym przypadku kolega postem wyzej rostrzygnol jaki sprzet stanie na mojej polce icon_smile.gif
biore dsp-a2 dziekuje za opinie wiecej nie bede trul ! mialem pare pytan ktore nie dawaly mi spac teraz juz wiem ze wybor padnie na stara dsp-a2 icon_smile.gif dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...