Skocz do zawartości

Co wybrać...


hamstergreen

Recommended Posts

DD, jestem tutaj nowy. Posiadam wzmacniacz Denona 510 oraz odtwarzacz. Chcialbym moje stare kolumny (jakies JVC) zamienic na cos nowego i oto są moje 2 propozycje ns777 oraz rf52 pokoj wymiary: 3,5 na 4,5 jednakże czasem grać bedą w pokoju ponad 40m2 w szczególności w wakacje. Czy ten wzmacniacz nie bedzie za słaby na ns777? Dziekuje za odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klipscha sprawdziła w małym pomieszczeniu gra tak jak lubie lekko w miare swobodnie w dużym salonie no niestety są zbyt małe, nie mogę zaś sprawdzic tej yamahy bo nikt mi ich nie chce użyczyć a kupno kolumn na wygląd nie jest zbyt rozsądne, interesują mnie opinie o tej ns777 i porównania do klipscha plusy i minusy, dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
wzmacniacz DENON PMA-510AE niestety będzie miał duże problemy z nagłośnieniem 40m2, jest to urządzenie które dobrze sprawdza się w pomieszczeniach 15-25m2.
Nie podłączałbym także do "510" kolumn Yamaha NS-777, kolumny te potrzebują więcej mocy. Klipsch jest o tyle dobrym wyborem, że kolumny są skuteczne, mniej wymagające od wzmacniacza pod względem mocy.
Czy jednak Klipsch i Yamaha to najlepsze propozycje dla Ciebie - nie wiem. Dlaczego nie bierzesz także pod uwagę Monitor Audio serii BX, Paradigm Monitor v.7, Kef.
Serdecznie zapraszam na odsłuchy, które pozwolą Ci na wybór najbradziej optymalnej konfiguracji, dobranej idealnie pod Twoje wymagania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...