Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne (wokółuszne) do domu za ok. 150 zł


Recommended Posts

heh CALe i krystaliczna góra icon_smile.gif myślę że CALe nie mają startu do tych słuchawek które wymieniłem. Pamiętaj że recenzje słuchawek za 100-200zł piszą często osoby które nie miały czegoś lepszego na uszach.
Szkoda że nie zainteresowałeś się AKG... 600 ohm... dałbym wam piezoelektryki które bodaj nie mają ohmów i zobaczyliście by czy słuchawki pociągnie mp3;-)
AKG 601 grają z sansy clip + w miarę głośno, jak wzmak ma trochę więcej mocy to spokojnie je uciągnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL!e juz przyszly, posluchalem i moje odczucia sa baaardzo pozytywne. Czuje wyrazny skok jakosciowy w stosunku do tanich Philipsow 1900 i Sennheiserow HD 202. Od tych drugich sa o wiele neutralniejsze i przestrzenniejsze, a takze wygodniejsze.

Brzmienie CAL! jest dosyc chlodne, na pewno nie cieple, w pewnych momentach gora jest ostra ale nie dyskomfortowa i rozczarujaca, za to bas potrafi super zaskoczyc! Przy neutralnym ustawieniu pasm, sluchawki tez staja sie neutralne. Scena tez jest super! Pieknie wypadaja utwory akustyczne. W kazdym kawalku zaskakuje mnie nowe brzmienie instrumentow, swietnie wypozycjonowany wokal...

Co do wykonania, to jestem bardzo zadowolony - szczegolnie z padow. Mam duze uszy i jest mi wygodnie. Kabel w zasadzie porazka i mam w planach jego wymiane, alle podkreslam ze tylko dla tego ze jest krotki, a uzytkowanie z ptzedluzka pogarsza dzwiek. Pozatym wyszly braki sprzetowe, zaklocenia w domu i jest troszke szumu na wzmacniaczu.

Aha no i srednio tlumia na zewnatrz, jako uzytkownik nic innego nie slysze.

Kupilem je jako idealne urzywki na allegro i sa juz chyba wygrzane icon_smile.gif nie przeplacilem bo dalem z wysylka tylko 130zl (u mnie w miescie nowki 250 buahaha).

Forimowiczom jeszcze raz dziekuje za pomoc, a do szukajacych sluchawek rowniez apeluje o organoleptyczne ogledziny sprzetu... Ja nie mialem takiej mozliwosci, strzelilem ale jestem zadowolony!

Sluchawki osobiscie POLECAM!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że wczoraj słuchałem na swoim "budżetowym" sprzęcie Sennheiser HD 380 PRO i w porównaniu z Creativami to był pierd muszki owocówki... (opinia moja i ich właściciela) słuchawki za ponad 400zł zagrały jak te za 40 :/ płaski i mega neutralny dźwięk nie do zaakceptowania

oczywiście jestem świadom że wykorzystały umnie tylko 30% swojego potencjału... także warto dobierać sprzęt proporcjonalnie do jakości już posiadanego wzmaka itd icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...