Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas_P

NAD 3240pe

Recommended Posts

Szukam niedrogiego (do około 500zł) następcy dla mojego NADa 3240pe. Wcześniej miałem NADa 302, który miał bardziej zwarte i lepiej kontrolowane brzmienie co szczególnie dotyczyło przedwzmacniacza gramofonowego ale też znacznie płytszą przestrzeń i nie tak przyjemnie nisko wybrzmiewający bas jak w 3240pe. Poza tym 3240pe już mi się trochę znudził i transformator zaczął pierdzieć icon_smile.gif

Od następcy oczekuję:
- pilota (stałem się wygodnicki icon_smile.gif )
- bardziej dynamicznego przedwzmacniacza gramofonowego (odpowiednik tego z NADa 302 wystarczy)
- przestrzeni o rozmachu zbliżonym bądź większym
- nieco bardziej zwartego brzmienia
- równie nisko schodzącego basu (ale nie może się rozlewać na wkurzających 150-300Hz)

Napiszcie proszę co myślicie o NAD C320 i NAD C320 BEE (nie wiem czym się różnią oprócz wyglądu). Niestety o innych markach nie mam pojęcia dlatego wszelkie propozycje mile widziane icon_smile.gif

Sprzęt z którym wzmacniacz ma współpracować wymieniony w sygnaturze.

Od paru tygodni jestem posiadaczem NADa C320BEE i.... jestem oczarowany jego dźwiękiem. Przyjemny dla ucha z głębokim basem, który jednak absolutnie nie dominuje nad resztą pasma. Po prostu jest i chce się tego słuchać. Według mnie przestrzeń potrafi wytworzyć również całkiem sporą.

Ale to tylko słowa nowicjusza w dziedzinie audio icon_smile.gif Niech inni bardziej doświadczeni koledzy się wypowiedzą.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować