Skocz do zawartości

diamond 9.5


xaid

Recommended Posts

witam
mam pytanie czy można gdzieś dokupic głosnik nisko-średniotonowy do tej kolumny?

nie mam pojęcia jak to sie mogło stać ale górny resor przetwornika pękł prawie na calej dlugosci zagięcia... nie wiem może to jakaś wada fabryczna ?? icon_sad.gif
najśmieszniejsze jest to że kolumny mam od nowości, ok 5 lat je używam i nigdy nie były katowane, sprawdzane jak głośno moga zagrać, itp itd, nawet jak by ktoś z domowników sie dopadł do sprzętu to i tak mam obniżoną maksymalną moc na amplitunerze.

prosze o podpowiedzi co z tym fantem mogę zrobić
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po "ok 20 latach" a nie po 5.... więc stąd moje zdziwienie, myślałem że Wharfedale sie postara z jakością zastosowanych materiałów
Tonsile mialem kiedyś i wiem jak ta pianka wygląda, ba nawet jeszcze mam gdzieś w piwnicy i tam niskośrediotonowe były wymieniane na ori tonsila jakies 10 lat temu i dopiero teraz już je szlak trafia... a ile kosztowały Tonsile a ile Wharfedale...

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś tuning diamondów bo co mi po głosnikach które 5 lat zaledwie wytrzymują... jakieś sugestie?
Troche się do nich przywiązałem bo to pierwszy mój wymarzony zestaw ehhh

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...