Skocz do zawartości

Używany zestaw stereo do 500zł


BlackJack

Recommended Posts

Całkiem fajnie to wygląda, znalazłem nawet ten wzmacniacz od razu z tunerem i pilotem (idzie nawet do kompletu dokupić CD ale jest dość drogi więc pewnie na początek będę szukał czegoś tańszego). Widzę w opisie że jest tutaj tylko 2x45W - wiem że nie moc świadczy o jakości i domniemam że jeśli chodzi o jakoś dźwięku to jest na poziomie (inaczej pewnie nie padła by taka propozycja) ale czy będzie można pod to podpiąć jakieś kolumny podłogowe bo raczej o takich myślę by później kupić - monitory + dobre standy - chyba lepiej zainwestować całość w dobre podłogówki.

EDIT.
A czy ten sprzęt jest zasilany naszymi 230V - bo widzę że pisze na innych aukcjach przy tym sprzęcie że brak wtyczki europejskiej na przewodzie - a chyba nie wszędzie jest używane 230V.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś :
http://allegro.pl/fatman-itube-stacja-doku...2645983478.html
"napędzało" takie coś :
http://allegro.pl/triangle-quartet-demo-pr...2698990591.html

I aż cięzko było mi uwierzyć że słyszę tak ładny i przestrzenny dźwięk.
Oczywiście że taki zestaw nie zagra głośno icon_smile.gif)

Ale nie do końca faktycznie można się kierować watami napisanymi w instrukcji.

Drugi przykład to moja yamha rx-v 661 która w stereo ma teoretycznie 120 W a przegrywa NADem 317 icon_smile.gif))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że taki Fatman napędzi takie kolumny to pewnie ma się nijak do tego czy taki Teac napędzi też coś w miarę dobrego - chyba to dość różna półka sprzętu. Nie potrzebuję, jak to ktoś kiedyś określił - "by mi flaki przewracało" ale jednak chciałbym by można czasami podkręcić trochę głośniej - i dlatego obawa co te 45W mogą dać.
Czytałem już nie raz że same waty nie świadczą o tym jak głośno może sprzęt zagrać, a czy można porównać KD ze sprzętem stereo?
Wiem że najlepiej było by sobie takiego zestawu posłuchać i samemu ocenić no ale nie mam takiej możliwości. W mojej miejscowości większość znajomych ma najczęściej KD i każdy chwali się że ma najlepsze i dźwięk jest super - chyba nie mam o czym z nimi dyskutować, tym bardziej jak widzę rozstawienie głośników, brak jakiegokolwiek wytłumienia pomieszczenia (dostałem trochę materiałów od kolegi f1angel i choć nie jestem ekspertem to zauważam podstawowe błędy) to co będę w ogóle o cokolwiek pytał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przeglądałem ostatnio to i owo i wpadłem na coś, co przypomniało mi o Tobie. Wszysko jak chciałeś, srebrny i z pilotem.
Masz tutaj do czynienia z ciężkim, solidnym wzmacniaczem i dość mocnym. Tu nie będziesz się musiał martwić, że będzie grał cicho icon_smile.gif Tylko musisz obserwować, a za ile pójdzie.... no tego nie zagwarantuję. Myślę, że jednak 500 zł przekroczy, pytanie tylko jak daleko. Ale za tego klocka warto dopłacić. Bywa różnie, może nie wyskoczy, aż tak wysoko.

http://allegro.pl/onkyo-a-8850-potezny-wzm...2721416519.html
[ WZMACNIACZ ONKYO A-8850 ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję aukcję tego Onkyo, myślałem że nie pójdzie tak szybko w górę ale jak widać jest wielu zainteresowanych nim, fajny sprzęt - zobaczę jak dalej się aukcja potoczy.


EDIT.


No to już aukcja jest poza moimi możliwościami. Jakby komuś wpadło w oko jeszcze coś takiego ciekawego to poproszę o info.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...