Skocz do zawartości

Zajebiste głosniki Edifier S730D


AIZEN

Recommended Posts

Jest taka sprawa ..sa glosniki edifier s730d ale nigdzie nie ma ich recenzji, wiem ze podobno starsza wersja jest zajebista to ta pewnie tez
Chodzi mi o starsza wersje czyli s550
Czy ktos godny zaufania z dobra polszczyzna i gramatyka ( wprzeciwienstwie do mnie bo za duzy ze mnie len zeby pisac polskie znaki icon_eek.gif ) moze zrobic taka recenzje ? ( ktos kto ma oczywiscie te glosniki tak nawiasem mowiac ale to szczegol buahahahahaahahahahahahahahahahahahahah )
Zaraz jak juz napisze ten post to poszukam czy moze jest recenzja po angielsku tych głosników komputerowych <lol2>
Jesli chodzi o rodzaj słuchanej lub tez znanej przezemnie muzyki to znam tylko gatunek o dzwiecznej i wdziecznej nazwie TRANCE , jak juz zreszta wiedza ci co czytali moj poprzedni temat
To by bylo na tyle jesli chodzi o ta sprawe ale jest jeszcze jedna podobno sa glosniki Edifier s750d sys. 5.1 w przeciwienstwie dio edifiera s730 ktory to byl / jest systemem 2.1 ale nigdzie go nie ma jesli chodzi o oferty sprzedzy nawet na angielsko jezycznych stronach taki zal ... ze hej ;p
Ktos wie cos na temat tych glosnikow? Np. kiedy i gdzie sa dostepne w sprzedzy ?
... Narka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...