Skocz do zawartości

wzmacniacz do gramofonu Technics SL-BD3 do 500 zł


audiolaik

Recommended Posts

witam, posiadam gramofon Technics SL-BD3 i chcę dokupić do niego jakiś wzmacniacz do 500 zł. Dodam, że będę słuchał z niego muzyki tylko na słuchawkach (na razie z Grado SR-60, ale jak nadarzy się okazja mam zamiar kupić Sennheisery HD595). Jeśli ma to jakieś znaczenie to słucham głównie rocka i bluesa. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jeśli w grę wchodzi tylko odsłuch muzyki na słuchawkach, można zakupić wzmacniacz gramofonowy i słuchawkowy. Myślę, że w kwocie 500 zł, jeśli chodzi o coś lepszego, to może być trudne. Ale warto zakupić np. coś takiego :

http://allegro.pl/denon-pma-725r-potezny-w...2703560157.html
[ DENON PMA-725R ]

http://allegro.pl/luxman-a-321-rewelacyjny...2703560170.html
[ LUXMAN A-321 ]

Może z czasem zmienisz zdanie i pomyślisz o dokupieniu kolumienek podstawkowych. Tu zawsze jest możliwość ich podłączenia.
Nie wiem dlaczego chcesz słuchać czarnych płyt tylko na słuchawkach. Czy to brak miejsca na kolumny ? Choć gramofon i tak zajmuje już troszeczkę.
Wnioskuję tak dlatego, że przez jakiś czas też słuchałem swojego drapaka podłączonego do zewnętrznego wzmacniacza phono, podłączonego do mixera i z konsoli na słuchawkach odsłuchiwałem muzykę. Ale to jeszcze było, kiedy studio domowe zabierało mi całą dostępną przestrzeń. Teraz jest inaczej. Skąd taka decyzja u Ciebie ?
Chyba, że masz zamusł ma relaksacyjny kącik, gdzie odcinasz się z brzmieniem z winyla tylko dla siebie. To też ma swój czar icon_smile.gif. Może jakoś pomogę i coś podpowiem.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...