Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z reg. głośności na kablu do 80 zł


Recommended Posts

Cześć.
Szukam jakichś słuchawek nausznych, z regulacją głośności. Cena ok 80 zł.
Szukałem sporo na necie i polecane są z tego co zauważyłem sonnehaiser, superlux i koss. Niestety one chyba nie mają regulacji głośności na kablu a to dla mnie bardzo ważne gdyż słuchawek używam tak, że wpinam je do slotu w wieży (Philips M390), wieże podgłaśniam prawie na max i wpinam do laptopa i tak sobie slucham muzy z kompa. Słucham głównie rapu i różnych odmian techno a do tego wiadomo filmy i youtube.
Co dla mnie ważne to żeby były wygodne, nachodziły na całe ucho, były jak najgłośniejsze i jak najmocniejszy bas.
Obecnie śmigam na Modecom MC-825 ale jedna słuchawka juz przestała działać. Wczesniej miałem jakies creative. Ogolnie słuchawek uzywam często i szybko mi sie psują - zwykle wystarczają na rok.

Podsumuje:
-cena ok 80 zł (najlepiej nie wiecej)
-nauszne
-regulacja głośności na kablu


Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz regulując dźwięk na komputerze, albo na wieży, bo jest bardzo niewiele słuchawek, które mają "pilota", a dobrych w sumie wcale nie ma...

Najlepsze słuchawki dla Ciebie w tym przedziale to SuperLux HD681 (tylko 681, a nie 681B/681F, mimo, że różnią się literką to mają zupełnie inne charakterystyki!). Jeśli jesteś strasznie napalony na tę regulację głośności na kablu to zawsze sobie sam możesz wlutować potencjometr... spójrz tutaj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...