Skocz do zawartości

Pioneer vsx 322 + Maudio 9950 lub Jamo 426


ryper

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Posiadam amplituner Pioneer VSX-322 i przymierzam się do zakupu kolumn Maudio 9950 lub Jamo S 426 (oba zestawy impedancja 6 om tak jak amplituner).
Chciałbym prosic was o opinię czy te zestawy będą dobrym połączeniem z moim amplitunerem, który byłby lepszy?
Obecnie podłączyłem do niego mój obecny zestaw głośników PHILIPS'a HTS 3540 ( http://www.ceneo.pl/9453836?se=rh4qp_sNHoR...CFcpZ3godw18A8A ) natomiast głośniki przednie i tylne mają impedancję 8 om, centralny 4 om i zaczynają mi one grac dopiero przy głośności 40/80 i w górę. Domyślam się że chodzi o to że impedancja nie jest taka sama jak w amplitunerze ale nie jestem pewien. Jakby to wyglądało przy podłączeniu jednego z wyżej wymienionych zestawów??

Serdecznie pozdrawiam forumowiczów i z góry dziękuję za odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ja polecam maudio, mam trochę sprzetu tej marki i nigdy mnie on nie zawiódł. Niesamowicie czysty dźwięk icon_smile.gif



A co testowałeś z M-AUDIO ?

Bo słuchałem Monitorów studyjnych 5a, 8a i miałem styczność z klawiszami ProKeys i myślę, że ta marka to jednak budżetówka, niezła, ale jednak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...