Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe - używane


Andrew7826893

Recommended Posts

Cytat

Tak mają być tylko na przetrwanie, tymczasowo. Co do zacisków to zależy mi na tym by być pewnym, bo nie chce kupować nowych kabli puki co.

Póki co - to możesz podłączyć zarówno kable głośnikowe zakończone złączami: bananowe albo widełki
... jak i goły drut (odizolowany - o czym już wspomniał f1angel)

A jak chcesz zobaczyć jak wyglądają złącza typu banany i widły - to wpisz choćby w wyszukiwarkę albo na aledrogo...

Pozdrawiam
PS. Warto pisać w jakimś edytorze - wtedy pokazuje Ci błędy ortograficzne icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odzywam się, ponieważ pragnę opisać jakiego wyboru dokonałem. Stwierdziłem, że w tych pieniądzach nie dostanę nic fajnego podstawkowego " pod wzmacniacz ". Zdecydowałem się ostatecznie na segment PC. Kupiłem kolumienki firmy Genius :





Jako, że miałem Creative T20 to napiszę małe porównanie. Teraz, nawet gdy nie są wygrzane grają o niebo lepiej od Creative T20. Na prawdę grają dużo lepiej. W końcu słychać miły niski bas i czyste tony średnie i wysokie. W końcu także nie występuje charczenie gdy tylko trochę głośniej rozkręcimy potencjometr głośności. Grają ładnie całym pasmem, żadne z nich nie wychyla się. Zastosowano też dobre filtry, ponieważ nie słychać jakich kolwiek szumów czy innych dziwnych rzeczy gdy nie gra muzyka. Potencjometry także bez zarzutu - żadnych trzasków. Dodam, że Creative T20 kosztują teraz około 250 zł, te kolumienki kosztowały mnie w sklepie nowe 135 zł, a na prawdę nie ma porównania.

Jeśli ktoś kiedyś będzie potrzebował tanich, dobrych kolumienek do PC to polecam !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...