Skocz do zawartości

wzmacniacz + 4 glosniki


ko5

Recommended Posts

Witam. Posiadam wzmacniasz Dioda w44421, korektor graficzny diora FS042 i kolumny Tonsil Mildton 200. Jestem zadowolony z tego zestawu, ale chcialbym sprawdzic jak by bylo gdybym podlaczyl do tego wzmacniacza jeszcze 2 kolumny Kenwood 70 watt. Nie wiem jak to podlaczyc ;/ Nie jestem zabardzo ogarniety w tym temacie, wiem tylko ze wzmacniacz ma 2 kanaly i mozna je podlaczyc bez problemu tylko ja byl chcial zeby graly 4 kolumny na raz. I wogole czy oplaca sie mieszac w kablach zeby podlaczyc te glosniki ? Czy warto ? Prosil bym o jakas porade na ten temat. Z gory dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując lepsze kable teoretycznie powinieneś otrzymać lepszy dźwięk. Pisaliśmy nieraz o kablach, poszukaj w wątkach na tym forum.
Ale dużo większe zmiany in plus da sprzedaż korektora (psuje brzmienie, choć pozornie, dla niewprawnego ucha/mało doświadczonego słuchacza je poprawia) i kolumn Mildton (kolumny jeśli nie złe, to dość słabo brzmiące) i kupienie (można dołożyć trochę pieniędzy) lepszych kolumn. Zmiana będzie słyszalna natychmiast.
Z nowymi lepszymi kablami przy dotychczasowym zestawie (raczej mało wyrafinowanym) zmiana na plus może być słabo zauważalna albo wcale.
W niektórych przypadkach (może w tym także?) lepsze kable dając większą przejrzystość mogą pokazać też wady systemu i paradoksalnie dźwięk stanie się mniej przyjemny w odbiorze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha icon_smile.gif to nie zbyt mila informacja icon_smile.gif f1angel to ogolnie proponowalbys wymienic caly sprzet ?? Ogolnie to co mam teraz nie jest zmeczone tzn nie jest zajechany sprzed wszystko jest w dobrym stanie. Gdybym wiedzial cos lepszego w podobnej cenie to chetnie bym wymienil. Zaproponuj jakis sprzet w podobnej cenie troszke wiekszej chetnie sprawdze pare opcji icon_smile.gif z gory dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...