Skocz do zawartości

Harman Kardon avr 460


axo

Recommended Posts

WItam serdecznie.Wczoraj stalem sie posiadaczem avr 460. Jako ze instrukcja pl jest strasznie uboga mam kilka pytan:

-jak wlaczyc pure direct badz direct w tym ustrojstwie?
-jak ustawic aby automatycznie przelaczal sie na ilosc glosnikow , gdy mam material w 5.1 badz stereo chcialbym aby automatycznie sie przelaczyl

Musze przyznac ze yamaha miala zrozumiala obszerna instrukcje PL, harman sie nie popisal :/

Bylbym wdzieczny za nakierowanie .

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o wlaczanie sie ilosci glosnikow odnosnie zrodla.Jak mam sciezke np utwor we flac 5.1 to wlacza na wszystkie glosniki a jak stereo to tylo na 2.
Dziwne jest jeszcze to ze nie moge przeprowadzic poprawnie kalibracji, gdyz zatrzymuje sie na subie, ktorego nie posiadam nawet (mam 5.0) a nic nie pomaga wylaczenie go w opcjach:/
Dzisiaj zauwazylem ze slychac dosc denerwujacy szum z glosnikow, nawet jesli nie leci muzyka.:/

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum to wysokie częstotliwości, więc muszą "grać" tweetery. Jaka jest tego przyczyna to już ciężko wyrokować. Może być kwestia jakiś zakłóceń z sieci, choćby komputer, albo inne urządzenia, może ampli ma jakąś wadę, albo one po prostu tak mają i już. Szumi zawsze, czy tylko jak podkręcisz głośność dość znacznie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...