Skocz do zawartości

wybór kolumn do marantz sr 5006


robertwalk

Recommended Posts

Witam , proszę o pomoc jak w temacie. Film-70%,muzyka 30%- rock lat 70,80, czasami mocny ,b.chętnie Dream Theater,pokój 30m,otwarty na hol,zamierzam najpierw kupić kolumy podłogowe,później rozbudować do 5.1.Mój wybór
wersja tańsza: Paradigm Monitor 9v7,Monitor Audio BX6, JBL Studio 190
wersja droższa: BW 684, Paradigm Monitor 11 v.7,KEF Q500/700, a może Xavian Gran Colona v.2-3. Zależy mi na przyzwoitym stereo, ale też gdyby "dech zaparło" przy Władcy Pierścieni nie byłoby źle. Z góry dziękuję , pozdrawiam audio-videomaniaków. Robert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat

Witam , proszę o pomoc jak w temacie. Film-70%,muzyka 30%- rock lat 70,80, czasami mocny ,b.chętnie Dream Theater,pokój 30m,otwarty na hol,zamierzam najpierw kupić kolumy podłogowe,później rozbudować do 5.1.Mój wybór
wersja tańsza: Paradigm Monitor 9v7,Monitor Audio BX6, JBL Studio 190
wersja droższa: BW 684, Paradigm Monitor 11 v.7,KEF Q500/700, a może Xavian Gran Colona v.2-3. Zależy mi na przyzwoitym stereo, ale też gdyby "dech zaparło" przy Władcy Pierścieni nie byłoby źle. Z góry dziękuję , pozdrawiam audio-videomaniaków. Robert



wersja tańsza: BX6 - łatwo rozbudować o pozostałe elementy serii do pełnego 5.1 a na początek jest nieźle
wersja droższa: Studio 590 (brakło w Twojej propozycji ale dla mnie to lepsza propozycja, ewentyalnie KEF)

mam podobny dylemat, 35m otwarte na aneks 12m i hol - bez suba w kinie jest nędza - żeby bez suba same fronty zagrały tak by dech zaparło to by trzeba by dołożyć do nich o 3x więcej niż koszt dobrego suba, a stereo można zbudować na tańszych kolumnach i też będzie dobrze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...