Skocz do zawartości

Harman Kordon hs 200


damianos108

Recommended Posts

Witam wszystkich...

Piszę do Was bo chciałbym poznać waszą opinię na temat kina domowego Harman Kordon Hs 200. Moje możliwości mieszkaniowe nie pozwalają mi rozstawić sprzętu 5.1, dlatego opcja Harmana poasowałaby mi najbardziej. Sporo czytałem na temat tego sprzętu i przedstawiany jest w samych superlatywach, niestety nie miałem nigdy okazji posłuchać jak gra. Oczywisćie nie wiem równiez na ile można wierzyć opisom producenta, oni zawsze zachwalają swój produkt.
Stąd moje pytanie : co sądzicie o tym zestawie, czy jest na rynku coś porównywalnego. Czy możliwe aby głośniki w zestawie 2.1 dały godną polecenia przestrzeń????? Czy ktoś z was słyszał jak ten sprzęt gra????? i czy powinienem go kupić ????

pozdrawiam Damian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harman Kardon nie należy do firm, które by oszukiwały swoich przyszłych klientów. Na H/K trudno jest się zawieść. Nie są to tanie sprzęty ale gwarantują wysoką jakość wykonania i dźwięku. Słuchałem HS200 w sklepie i powiem że byłem zaskoczony, tym co ten zestaw z niewielkimi głośnikami potrafi wyczyniać. Jak z pewnością już wiesz jest to kompletny system do słuchania muzyki stereo oraz do kina domowego 2.1.
Jestem jednak zwolennikiem standardowych klocków i normalnych kolumn podłogowych. Takie rozwiązanie wszystko w jednym z małymi frontami wspomaganymi wielkim subwooferem, nie pasuje mi osobiście do porządnego zestawu stereo.

Cytat

czy jest na rynku coś porównywalnego


Sporo tańsza i uboższa w HDMI Yamaha PianoCraft E810 z subwooferem lub podobne mini zestawy Denona.
Cytat

czy powinienem go kupić ????


Jak nie możesz mieś standardowych klocków H/K, to warto. Ale przed zakupem dobrze sobie odsłuchaj w sklepie, abyś wiedział że ten dźwięk Tobie odpowiada.

Nie jest to tani zestaw i musisz podjąć właściwą decyzję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...