Skocz do zawartości

Bilety na Audio Show


Recommended Posts

Witajcie! Mam 5 pojedynczych wejściówek, każda ważna dzień - jeśli jesteście zainteresowani, piszcie:) Liczy się kolejność zgłoszeńicon_smile.gif Zostawię je w hotelu GOLDEN TULIP przy (wejście od ul.Towarowej, 100metrów od Placu Zawiszy) o 10:30, gdzie się spotykamy z RoRo, więc zapraszam.

Pozdrowienia
Ola
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się mały błąd (już edytowałem wcześniejsza wypowiedź), więc odbiór biletów w hotelu Golden Tulip (a nie Radisson)...

W każdym razie chodzi o hotel GOLDEN TULIP przy Placu Zawiszy (dawniej hotel Prestige), po skosie w stosunku do Hotelu Sobieski...

Jak nie przed hotelem to na recepcji (piszcie wiadomość do Oli na PW)

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,
kupujesz albo na 1 dzień albo od razu na 2 dni...
Jak się można spodziewać - dwudniowy bilet jest troszkę tańszy niż 2 jednodniowe icon_wink.gif

A na jeden bilet wchodzisz do wszystkich 3 hoteli, a jak chcesz parę razy do tego samego - to (a przynajmniej tak było poprzednio) pieczętują Ci łapkę icon_rolleyes.gif
Da się zmyć...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo, wybacz...
Odczytałem Twój post, dopiero teraz.
Jak pisałem wcześniej, w sobotę nie miałem szansy przyjechać. A była tak intensywna, że nie miałem siły usiąść do komputera wieczorem.
Niedzielny wyjazd, zaplanowałem tak, że miałem być w Warszawie już po 9.00, a niestety byłem ok. 11.00.
Mam żonę i dwie córki, ufff i sam chłopina kontra... i ... sprawy rodzinne mnie zblokowały troszeczkę icon_biggrin.gif
Jednak dotarłem, ok. południa byłem w Sobieskim.
Szkoda, bo bardzo zależało mi, żeby poznać kilka Osób z Forum (idealna okazja, a kilku z Nich chciałem osobiście Podziękować za wielokrotną Pomoc), ale cóż..., następnym razem rozplanuję to inaczej.
Przyznam się, że to mój pierwszy raz na Audio Show i ....
Jak wróciłem do domu, po tych wszystkich wrażeniach i spojrzałem na mój (nadal w trakcie budowy) zestaw, to się mi smutno zrobiło icon_neutral.gif
Oczywiście mam sporo zdjęć, więc niebawem dodam zdjęcia tych zestawów, które zrobiły na mnie największe wrażenie.

P.S.
RoRo, Dziękuję za zainteresowanie.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...