Skocz do zawartości

Przygoda z lampą - z Lebenem i Jolidą w tle


Recommended Posts

Ja mam nawet siostrę cioteczną w stolicy.Nie byłem u niej wieki.Nie ma czasu ,lenistwo,na Audio Show jeździłem tylko na jeden dzień. Więc w Warszawie bywam dość regularnie ,raz na rok .Mam kolegę który ma bardzo podobny gust muzyczny i dźwiękowy jak ja i jedziemy razem.choć często wracamy osobno ,on uznaje że wszystko widział i leci na dogodny pociąg, zaś ja latam po wystawie do ostatniej chwili i wracam w nocy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może być Poznań! Choć, szczerze powiedziawszy, jakoś tak znacznie bardziej podobają mi się miasta hanzeatyckie...
To może Wrocław??? icon_wink.gif
Oczywiście, jak mnie przegłosujecie, to upierać się nie będę...
Moment... Ktoś tu mówił o 2. Polakach i 3. zdaniach???
PS. A Kórnik jest naprawdę śliczny!!!
Mam okazję przejeżdżać tamtędy zawsze w drodze na Pomorze Gdańskie (żeby oczywiście ominąć poznańskie korki)!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Janusz - wcale nie śpię icon_twisted.gif I mogę się już za chwilę przeprowadzać!!!
Już się namachałem rakiet(ką) i nikogo w kosmos nie wystrzeliłem (chociaż kto wie, za to podejrzenie o spaniu ...), a Wasze kosmiczne pomysły baaardzo mi się podobają icon_razz.gif

Co do miejsca naszego nowego mieszkania to jestem za. I w dodatku bardzo mi odpowiada każda z Waszych propozycji (może za wyjątkiem Moskwy - sam nie wiem, dlaczego...).
Z Poznaniem mam dość mocne więzy, z Wrocławiem trochę słabsze, a co do Kórnika...
Fotka poniżej przedstawia stan Kórnika z soboty 22.03.2008roku.
W sali Mauretańskiej (na piętrze) w trakcie oglądania eksponatów zaświtała mi dziwna myśl: jak to nagłośnić, czym napędzić, jak zmniejszyć pogłos icon_lol.gif To chyba po moim wyrywkowym pojawianiu się na Forum tuż przed wyjazdem...
A czy Wy też macie czasami takie odloty?

Zdaje się, że dzisiaj będę miał lekko przechlapane - łącznie pewnie z 50kg trzeba będzie przemieścić do samochodu icon_eek.gif Z Markiem ruszyliśmy temat zworek w kolumnach, ale jutro chyba jeszcze nie uda nam się tego przetestować - no cóż, rok jest długi...
A potem w nocy przynajmniej parę słów wy(prze)skrobać, bo będę miał znowu przerąbane (to tak wracając do postu sprzed paru dni).

Bartek
Bardzo mi się podoba Twoje stwierdzenie "umówiliśmy się na siatkówkę (wtorek, zamiast codziennego poniedziałku)...". Też bym chciał mieć taką "codzienność", kiedyś też się "siatkówkowałem", a teraz ostały mi się ino te wtorki icon_cry.gif

Pozdrawiam
PS. Janusz - pozdrowienia dla Twojej siostry, w fajnej miejscowości mieszka icon_cool.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę powiedzenie ze świat jest mały wciąż jest aktualne.Kto by pomyślał że nie tylko wszyscy znają Kórnik ale niektórzy dopiero tam byli.Witaj Roman>muszę mieć laptopa aby nie latać góra dół.Tylko kontaktować się z wami spokojnie słuchając muzyczki.Ja na pewno będę czekał na Twoją relację .Jedyna ,straszna siła która mogłaby mnie wcześniej wygonić do łóżka to koleżanka małżonka.Wiadomo gorsza jak huragan icon_biggrin.gif

A ta osoba przy wejściu .To biała dama?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ta osoba przy wejściu .To biała dama?

Przez całe życie myślałem, że to moja mama - ale może sobie dorabia po nocach icon_cool.gif
Pozdrawiam
PS. A u mnie w domu za "białą damę" to pewnie ja będę robił, jak w salonie ustawię OMAKa... Zostaje chyba tylko mniejszy pokój, nie chcę rozwodu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo!
W sprawie rozwodu... Gdybyś się jednak zdecydował, daj znać! Może wreszcie jakiemuś audiofilowi przyda się moja wiedza icon_mrgreen.gif
Wracając do meritum...
Czy odsłuchy już trwają???
Mam nadzieję, że pokrzepieni doskonałym dźwiękiem, mimo zmęczenia, "naskrobiecie" choć trochę o swych wrażeniach???
Odnośnie daca...
Łukasz po pierwszych odsłuchach... Wiem tyle, że było dobrze... Jak napisze więcej, dam znać!
Pozdrawiam
Bartek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...