Skocz do zawartości

Przygoda z lampą - z Lebenem i Jolidą w tle


Recommended Posts

Cytat

Marku No tak jak nie ma gdzie kupić to i nie ma o czym mówić.

Od jutra śpię przy sprzęcie. W miejscu kolumny w jej marzeniach ma być kominek.A może po cichu marzy o tej skrzynce na podpałkę.

absinthDzięki za opis lektorów.Integra AA która na razie stoi u kolegi,mam nadzieję że w przyszłości będzie moja.Jest bardziej muzykalna od mojej Jolidy mimo że obie są na 300 B.


Haha : Master, Master, where's the dreams that I've been after ??????????????????????????????/
Opisy w moim wykonaniu hmmmmm trzeba posłuchać sprzętu osobiście- Jaro jest otwarty i chętnie umawia się na odsłuchy- będzie na AS- można z nim pogadać. Ale ja tu mu robie promocję a tak naprawdę to szukam wzmaka. Ale Jarka znam od ponad 10lat - a poznałem go tak:
zaszedłem do sklepu z poważnymi kompaktami a tu coś przepięknie gra- patrzę- jakieś polskie charczki podpięte kabelkami od lampki do deski z 2 lampami i drugiej deski z kręcąca się płytą... Patrzę i oczom nie wierzę- to pytam sprzedawca: a co to? a on ( pan Laskowski ) mówi że to z takiej maufaktury- dostałem telefon i tak zaczęła się znajomość. Zresztą TEN SAM odtwarzacz gra w tym sklepie nadal!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba widziałem za 2650 - może za chwilę wróci do 2400...

Cytat

To bierzcie z Markiem jego DAC-a i na wspólną wycieczkę . Obu wam chodzi po głowie nowy napęd Kawał kloca

Janusz
To pewnie wykorzystałbym od razu okazję i wziął mojego Rotelka w funkcji tym razem DACa a nie preampa. Bo wstyd się przynać, ale jeszcze nie sprawdziłem na ile dostanie w d... od DACa Marka w tej właśnie roli icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrr... icon_evil.gif
Pomerdało mi się - transport MCD403 niestety jeszcze trzyma cenę 2900, a za 2650 jest "pełen" CD model MCD-203.
Ta sama kwota wychodzi z wyszukiwarki cen i linku do sklepu (już zmodyfikowana po podwyżce....), więc zapewne nie będzie problemu z jej zachowaniem - oczywiście już po korekcie w górę icon_cry.gif

A macie może jakieś zdanie o modelu CARAT 57 (jest w podobnej cenie jak 403, również komplet wyjść z XLRami włącznie...). No i bywa w czarnym kolorze...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro nie zawsze jest najtaniej .Ostatnio dysk twardy kupiłem w normalnym sklepie i było taniej.Z kolei laptop który chcę kupić najtańszy jest na Allegro.A muszę mieć laptopa aby pogodzić forum ze słuchaniem muzyki.


Patrzyłem na tego Carata .Wygląda też na Chińską firmę firmowaną przez Francuzów.Nawet ładne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie np AKG K-701 na allegro i ceneo- allegro nie jest najtańsze. Obecne podwyżki cen to dziwna sprawa- sprzedawcy chcą sprzedać towar czy nie? Będzie biedniej i najprawdopodobniej będzie nadmiar podaży. A więc logicznie będzie poczekać aż sprzedający OBNIZA ceny (o ile chcą sprzedać towar). Ale czy w tym kraju istnieje logika?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Od jutra śpię przy sprzęcie. W miejscu kolumny w jej marzeniach ma być kominek.A może po cichu marzy o tej skrzynce na podpałkę.

Janusz
Cóż – moja wszystkiego nie rozwali, sporo sprzętu pochowanego w szafach. A poza tym mam lekki sen...
I szeroko otwierane okna – moja pani waży tyle, co OMAK + amplituner KD (no może jeszcze trzeba będzie dorzucić pre Rotela ...). Albo tyle, co 2 kolumny podłogowe.

W razie czego - za parę dni zacznę nosić żonę na rękach ... przy otwartym oknie też ...
Ja się przyzwyczaję - ona się przyzwyczaji/skojarzy/przestraszy.
W końcu tak się ważą losy icon_mrgreen.gif
Gorzej, jak się jej to spodoba icon_eek.gif icon_arrow.gif icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku
Po Xindaku i Shanlingu (czyli przykłady z autopsji) to chyba z kitajszczyzną nie jest tak źle...

Janusz
Pamiętasz jakiś czas temu na "Jolce..." temat „audiofilskiego odkurzacza”? Jak narzekałem, że nie mogę dorwać rury do Electroluxa i muszę hałasować koreańczykiem icon_cry.gif ... No więc dzisiaj przez naszą rewelacyjnie dobrą frekwencję na Forum (a nie przez wady kurzołapa) odkurzałem 2 lub 3 godziny dłużej niż normalnie – a przerw robiłem sobie od cholery... icon_lol.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecunia non olet- rzekł cezar Wespazjan opodatkowując szalety miejskie w Rzymie.... Sprzedający liczą ,że nadal - mentalnie - żyjemy w tej przeklętej pamięci komunie- gdzie jak ktoś wystawił COKOLWIEK na sprzedaż (znaczy byle gów...) to sprzedał. Spokojnie- ten kryzys zdaje się że jest/będzie inny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży profil Xindaka (włącznie z kolumnami i kablami...) jest pod Warszawą w Regułach (salon czynny od poniedziałku do piątku do godz. 18, plus w soboty do 15), poszukam namiaru i dam link do ich aukcji na Allegro. Zresztą mają też pełen asortyment Kody oraz trochę innego sprzętu
Co do Shanlinga - nie kojarzę w tej chwili, gdzie można je złapać...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLPAK w Regułach
http://polpak.com.pl/artykul/48/KONKTAKT_SALONY_CENTRALNE
Mają nieduży pokój odsłuchowy - ok. 4 x 7metrów. Może jest jeszcze drugi, trudno mi powiedzieć.

Na Allegro - ten salon w Regułach wystawia się jako sprzedawca to PKokocinski
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5333670

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz bierzemy się za nową fryzurę, ściągamy mocniej kitę i rano budzimy się jako prawie cudzoziemcy, uprawnieni do zniżek przy zakupach chińszczyzny - jeszcze tylko popracować nad żółtą cerą ... sposoby dowolne - najlepiej takie, które jednocześnie odstarczą nam wiele radości icon_mrgreen.gif icon_question.gif icon_eek.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W temacie transportów CD dla lampek. W myśl zasady każda pliszka swój ogonek chwali polecałbym gorąco Audiomecę Damnation.
Marku, jak wiesz test nauszny jest jak najbardziej możliwy icon_smile.gif. Jeśli laser z napędem CDM12 nie różni się jakoś dramatycznie od CDM 12.1 to cena wymiany całości to raptem 30 pln-ów i jest to bezproblemowo dostępne.
Jedyny problem z Audiomecą jest taki, że trudno ją spotkać - tym nie mniej w wypadku pojawienia się warto wziąć ją pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...