Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Tonsil Zeus


Tasiej

Recommended Posts

Tasiej
To może od początku...
Z Twojej wypowiedzi wynikało dla mnie, że masz już Zeusy i szukasz do nich wzmacniacza - więc jak jest w rzeczywistości: masz już te kolumny czy szukasz zestawu wzmak stereo + frony?
Zeusy charakteryzują się dużym basem, natomiast co do charakteru całej kolumny - to niewątpliwie są to kolumny imprezowo-dyskotekowe (bas 2x 30cm robi swoje). Natomiast w tej cenie (ok. 1000-1200zł) inne kolumny zagrają bardziej neutralne i z niezłym - ale mniej "szalonym" basem, który łatwiej bedzie kontrolować. icon_rolleyes.gif

Napisz dokładniej, czego szukasz i ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć. Czy szukasz bardzo mocnych kolumn do pokoju (jaki metraż i jakiej muzyki słuchasz) czy może chcesz nagłośniać jakieś imprezy (bo do tego Zeusy nadają się najlepiej)?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze sprzętu:) na wszystko chce przeznaczyc ok 2tys zł. Do czego będa mi słuzyc... do imprez domowych i słuchania muzyki w domu:) Słucham Techno, Hip-hop. Chcę żeby było bardzo głośno i żeby był duży bassssssssss:D te zeusy kosztują ok 1400zł dwie kolumienki...a wzmacniacza nie znajde w cenie 600zł zeby wykorzystac conajmniej 3/4 mocy zeusów czyli 150 wat one mają ciągłej 200... a ten wzmacniacz pioneer ma jak się nie myle 2x140 czy 2x130wat.

napisz mi na priv swoje gg to pogadamy przez gg:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiej
Nadal nie napisałeś, jaką masz powierzchnię pokoju do odsłuchów...
Chociaż z tego co pamietam, to Rafal735r gra na mocnych Magnatach w pokoju 6m^2 i żyje icon_rolleyes.gif

Przy kolumnach z głośnikiem basowym na bocznej ściance (w modelach o których pisałem Ci na priva: JAMO S708 i Magnat Monitor 990) musisz mieć jeszcze trochę miejsca z boku by dźwięk był prawidłowy icon_lol.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chociaż z tego co pamietam, to Rafal735r gra na mocnych Magnatach w pokoju 6m^2 i żyje icon_rolleyes.gif

Przy kolumnach z głośnikiem basowym na bocznej ściance (w modelach o których pisałem Ci na priva: JAMO S708 i Magnat Monitor 990) musisz mieć jeszcze trochę miejsca z boku by dźwięk był prawidłowy icon_lol.gif
Pozdrawiam


Teraz za bardzo nawet nie mam kiedy glosno posluchac, ale jak juz zasiade to musi byc moc, ale jeszcze troche mi jej brakuje...
Co do glosnikow na bocznej sciance to takie kolumny musza miec na boki taka sama odleglosc od scian co kolumny tylnym bass reflexem. Ja predzej wybralbym Jamo S708 niz Monitor 990, bo to kolumny zamkniete i jakies takie ni jakie jak dla mnie, juz wolalbym od nicj jamo S606, ale prawda jest taka ze nawet S708 nie zagrzmia tak jak Zeusy. Napewno bardziej dostojnie (jak mozna tu pisac o dostojenstwie), ale nie glosniej. Napewno tez wysokie i srednie sa bardziej cywilizowane bo wkoncu S708 maja normalna kopulke i glosniki sredniotonowe, a nie glosnik tubowy wyrwany zywcem z estradowek.

Tasiej > ja bym bral Pioneera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...