Skocz do zawartości

Subwoofer do odsłuchu na stereo!!??


Daras

Recommended Posts

Witam.
Mój sprzet to amplituner Technixs SA EX-310 i 2 Altusy 110 do tego chcialem dokupic jakis subwoofer tak do 800zł. Zaznaczam ze uzywam tego sprzetu tylko do sluchania muzyki. Moją uwage przykuła Yamaha YST SW030 lecz zastanawiam się czy bedzie to odpowiedni wybór pod stereo. Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz posypie sie lawina opini zreszta slusznych ze za 800 to do muzyki to mozesz plyty kupic a nie suba.Yamaha w subach nie bryluje tym bardziej do muzyki.Mysle ze Magnat Motion sub 300(nowa nazwa Monitor 300) mimo ze ma 30cm membrane
w muzyce przy tej cenie nie ma zbyt duzej konkurencji ale nie dysponuje on potworna moca tym bardziej ma slaba jak na sub rozpietosc ale brzmi bardzo czysto(jak na ta cene)

Chcesz cos lepszego musisz dolozyc smialo 1000zl(nie chodzi o moc bo z tym jest o wiele latwiej)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej poszukałbym czegoś mocniejszego od tej Yamahy - zresztą Twoje Altusy mają większy głośnik basowy od tego suba icon_lol.gif
Czyli jeżeli chcesz kupić sub, to szukaj czegoś mocniejszego z dziesięciocalówką na pokładzie - ja bym poszukał gdzieś Infinity Beta SW10 lub JBL EP150, zazwyczaj nowe kosztują ok. 1100zł, ale często schodzą do 800-900zł.

Tak swoją drogą to większe ALTUSy schodzą z basem dość nisko i w kinie domowym sub ma zawsze (no może prawie zawsze przy niektórych mocnych frontach) sens, natomiast w stereo zdania są podzielone - może warto odpuścić sobie temat subwoofera i wymieni c kolumny na lepsze? icon_cool.gif

Jakiej muzyki słuchasz i jaką masz powierzchnię pokoju?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...