Skocz do zawartości

Sprzęt Audio [1000zł]


Traxe

Recommended Posts

Witam,

Chcę kupić sprzęcik audio do pokoju ok. 30m2. Sprzęt ma służyć głównie do średnio-głośnego słuchania muzyki w domu, na małych imprezach, a także jako kino domowe. Maksymalnie chciałbym przeznaczyć 1000zł.
Mam na oku 2 kolumny od znajomego - Polaris 300, myślę że mógłbym ja kupić za ok 700 zł. Mogę je kupić osobno lub w zestawie ze wzmacniaczem technicsa SU-V570 i cd sl pg 480 za około 1000zł. Dodam, że jako główne źródło dźwięku będę używać Pc/Tv/Dvd.

Pytanie więc czy lepiej brać komplet czy same kolumienki i dokupić może jakiś amplituner/wzmacniacz 5.1 pod kino domowe za ok 300zł?


Proszę Was o poradę, gdyż jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 700zł znajdziesz sporą ilość lepszych kolumn... choćby:
Kenwood LSK-500
Pioneer HPM-70
HECO PCX-4
JAMO Pro 200A
Jak na Twoje wymagania sprawdzą się idealnie, tylko przydałoby się pod nie zrobić jakieś ~50cm podstawki, bo to typ kolumn tzw. regałowych (dziś już nikt w sumie takich nie robi, nie licząc naszego TONSILa z nieśmiertelnymi ALTUSami).

Co do wzmaka to też nie ma co się za bardzo zastanawiać, ważne, żeby miał dużą moc czyt. mocny zasilacz. Przykłady:
Yamaha A-960
ewentualnie jadąc totalnie po bandzie
Technics SH-8030 + SHARP SX-8800
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...