Skocz do zawartości

Odtwarzacz przenośny pos słuchawki Grado sr60i


Recommended Posts

Być może masz rację ale to nie bedzie stan permanentny, mam teraz poprostu dużo wyjazdów a przecież nie zabiorę z domu sprzętu. Będą używane w różnych miejscach, w domu służbowym głównie, w samochodzie (NIE będę słuchał Eski i innych prymitywnych stacji).

Tak więc, jeśli można to w w/w kwocie chcę mieć playera przenośnego ale dopuszczam rożne konfiguracje - np player + jakis przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Nie jestem zbyt biegły w tym temacie, także poproszę o konkretną konfigurację w miarę możliwości. Dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh uważasz, że skoro byłbym kierowcą to słuchałbym eski? kierowca rządzi radiem a ja tylko słucham tego i mnie krew zalewa. Jestem pasażerem. Niestety.

Tak więc, już od jakiegoś czasu szukam jakis informacji (to 2 pośród dużej ilości forów na którym udało mi się dostać odpowiedź na post - dzięki:) i rzeczywiście COWON D2 znalazłem podczas jakieś recenzji. Można go dostać juz za 200zł a Nationite w granicach 250zł.

Ale też doszukałem się czegoś takiego jak iriver s100. Co o tym sądzisz?

HiFiMAN HM-601 to 1000zł, troszkę dużo ale jeżeli jest gwarancja, że to pochula to mógłbym się zastanowić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 jest raczej droższy, za 200zł to przy dobrych układach można dostać używanego... link do nowego.

Co do HiFiMana to dobre odtwarzacze, ale czy warto dokładać to Ci nie powiem. Sam musiałbyś to sprawdzić, dla jednego będzie warto, inny powie, że to wywalanie kasy w błoto.


Naprawdę Twój kierowca słucha tylko ESKI? o.O Może jakiś kompromis i nie zaraz Dwójka czy nawet Trójka, ale taka Czwórka ma dość nowoczesny, a jednocześnie dość ambitny repertuar...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli:

Słuchawki + Cowon iAudio D2 16GB (700zł)
Słuchawki + Nationite Nanite N2 (300zł)

Ten Nanite ma na wyjsciu 130mW (co wg róznych źródeł jest wypasem wszelakim i napędzi nawet słuchawki dookołouszne) i mogę go wyrwać za około 300zł a co do Cowon iAudio D2 16GB to nie mogę nigdzie znaleść specyfikacji. Nie mniej jednak sprawa stanęła na tych 2. Jeżeli miałbym się decydować teraz to który wg. Ciebie jest lepszy? Kryterium wyboru to jakość dzwięku a nie pieniądze.

A kierowca...no cóż, dres, zimny łokieć, tania imitacja Raybanów, perfum z bazaru od cygana i dziurawe skarpetki w jaskrawozielonych butach icon_razz.gif wydaje mi się, że nie ma szans na zmiane stacji na trójke czy czwórkę, za to jest na RMF max albo inne łubudubu. Teraz chyba rozumiesz? ^^

http://allegro.pl/cowon-d2-2gb-czarny-kart...2784620210.html to ten sam model o którym mowa? bo jeżeli tak to nie chcę dać 500zł za dodatkowe 14gb...

Już znalazłem - Cowon ma 94mW na wyjściu co daje również zadowalający efekt. Pora na wybór:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ale wychodzi na to, że to nie ten sam:/ ta używka na aukcji ma 37mW na kanał a iAUDIO o którym była mowa ma 47mW na kanał. A tan zakichany Nationite nie jest juz produkowany więc z jego dotępnością też cieżko:/ znalazłem 1 ale coś mam problem z kontaktem z kolesiem który ma go na sprzedarz.

Czy są na rynku dostępne jakieś inne playery o mocy wyjściowej ~40mW na kanał z dobrym procesorem audio? bo szukanie DTR'ki do każdego spotkanego playera juz mi bokiem wychodzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły nic a nic, ale kto szuka nie błądzi - mogę wywalic te 650zł na ten player którego mi zlinkowałeś (jak narazie nie znalazłem innej alternatywy o wymaganej mocy wyjsciowej) ale jest weekend wiec i tak zamowienie tego odrazu nic mi nie da, więc jest czas coby troszkę jeszcze poszukać i poszperać, prawda?icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...