Skocz do zawartości

DENON AVR-1804


patrykoss8857

Recommended Posts

witam, mam amplituner DENON AVR-1804 i chciał bym dokupić do niego jakieś głośniczki. 90% muzyka, 10% filmy, muzyka to czarne brzmienia, basik (ew. moge dokupić sub), pop/rock. zależy mi na tym żeby było głośno. do wyboru mam:
- Jamo S 426 HCS 3
- JAMO SC 4700
- JAMO 4600
- KODA AV 710
- KODA AV 707
- PRISM 200

ew. czekam na wasze propozycje z alledrogo. cena głośników do 600zł max 650.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

witam, mam amplituner DENON AVR-1804 i chciał bym dokupić do niego jakieś głośniczki. 90% muzyka, 10% filmy, muzyka to czarne brzmienia, basik (ew. moge dokupić sub), pop/rock. zależy mi na tym żeby było głośno. do wyboru mam:
- Jamo S 426 HCS 3
- JAMO SC 4700
- JAMO 4600
- KODA AV 710
- KODA AV 707
- PRISM 200

ew. czekam na wasze propozycje z alledrogo. cena głośników do 600zł max 650.



90% muzyka ???? i budżetowy zestaw do kina domowego - to gra baaaaaardzo słabo.

Sprzedaj tą popierdziawkę do kina domowego i kup za te pieniądze porządny wzmacniacz stereo, do tego dowolne kolumny dedykowane do stero i wtedy to bedzie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
heh no napewno jak już do mnie przyjdą to po testach dam znać jak grają, a może nawet filmik nagram jakiś amatorski.

jak podłączyłem do denona pod wejścia frontowe - monitory samsung PS SA200E 6OHM to strasznie lipnie grało tzn na maxa musiałem ustawić ampli, tj +18dB żeby było w miare słychać, za to jak podłączyłem cantony jakiś wysoki model to już na 1/3 głośności było naprawdę głośno, czy ktoś wie czemu może tak być?? muzyka "płynęła" chinchami podłączanymi pod kazde wejście z tyłu po kolei.. pod phono grało najlepiej no ale to wiadomo. po moich zabawach prawdopodobnie przepaliłem końcówki mocy bo nawet jak słuchawki podłącze to mega cicho słychać prawie w ogóle.

troche chaotycznie to napisałem ale może ktoś coś zrozumie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem ampli do znajomego elektronika. okazało się że scalaki odpowiedzialne za przełączanie sygnałów wejściowych analogowych. optyczne jest ok, a analogowe grały wszystkie naraz i przez to dźwięk był "przytłumiony" na analogu, a na optycznym było git. Dwa nowe scalaki niedostępne w PL kosztowały by mnie 300zł czyli tyle ile zapłaciłem za ampli. ten znajomy ma mi zrobić to na patencie, bez scalaków - jak bd chciał zmienić urządzenie wejściowe to na zewnątrz bd miał przełącznik. jak już odbiorę go z naprawy to wstawię fotki jak to wygląda.

ps. Altusy pod tym 300W wzmakiem grają fajnie, jednak jest mały minus z którym się liczyłem kupując głośniki typowo dyskotekowe, a mianowicie za głośne są wysokie tony, ale po wymianie na inne tonsile powinno być ok, także niedługo tak zrobie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...