Skocz do zawartości

Onkyo TX-SR508


Brylant

Recommended Posts

witam wszystkich jestem posiadaczem Onkyo TX-SR508 i mam problem, w zaden sposob niemoge uzyskac dzwieku TrueHD lub HD Master, wszystkie inne dekodery dzwieku dzalaja oprucz tych. Podlaczone do tego mam PS3 przez kabel HDMI do Onkyo i od niego kablem HDMI do TV(panasonic viera neo plasma 3d full hd). W ustawieniach konsoli ustawilem Bilstream i jak wchodze w ustawienia audio PS3 wybieram zlacze HDMI i automatyczne wykrywanie to na liscie pokasuje wszystko oprucz TrueHD lub HD Master. W Onkyo tez chyba wszystko mam dobrze poustawiane, co do kolumn to podlaczone sa dwie przednie Warfadale i centralny Missiona to wszystko suba natazie niema bo przednie maja wbudowane. Siedzialem caly dzien i bawilem sie ustawieniami w konsoli i w ampku i nieudalo mi sie uzyskac ani napisu ani zapalonej diody oznaczajacej dzialajacy tryb HD Master tylko zwykle dolby, glowa mi peka i juz niewiem co jeszcze moge zrobic? Tak sobie zaczolem myslec i to jest bardzo istotne pytanie, CZY JEST MOZLIWE ZE JEST USZKODZONY SAM DEKODER DZWIEKU HD? i dla tego tylko to nie dziala? Prosze o jakies wskazowki i odpowiedz na pytanie dzieki icon_cry.gif


wlasnie wyczytalem ze starsze typy PS3 nie przepuszczaje dzwieku HD przez bilstream tylko przez PCM, podobno dopiero model slim dekoduje HD Master i Thru HD poprzez bilstream. Wiec odpalilem film Transformers 3 i podczas odtwazania wszedlem w ustawienia audio i z bilstream zmienilem na PCM, jakosc dzwieku znacznie wzrosla i jak naciskam SELECT na padzie to u goru pisze ze film idzie Dolbu Thru HD 7.1. Ale na ampku mi tego nie pokazuje tylkona ekranie TV. Wiec niby dziala LOL!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...