Skocz do zawartości

Subwoofer


Zelipapom

Recommended Posts


Witam,
Mam mały problem z wyborem subwoofera do kina domowego. Byłem już zdecydowany kupić JBL es150p, jednak z powodu małej dostępności oraz tego, że ktoś doradził mi kupno wyższego modelu, zamierzam teraz kupić model es250p. Jest tylko mały problem - nie mogę znaleźć informacji czy są wersje inne niż bezprzewodowe. Czy ktoś ma może tego suba "przewodowego"??
Jeśli jednak okaże się, że ta wersja jest tylko bezprzewodowa, to jaki subwoofer zamiast niego polecacie? Pokój 25m2, amplituner yamaha rx-v473; seria kolumn Jamo C607. Przedział cenowy do 1600 zl. Proszę o szybką odpowiedź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Sanoka, także pewnie będę miał problem z dostępnością. Sprawdziłem w salonie Nautilusa w Rzeszowie i jest tam u nich wśród oferowanych produktów. Model Impact 10 jest w cenie 1860 zł. Cena nieco wyższa niż tego jbla, ale jestem w stanie tyle dopłacić. Chciałbym jak najszybciej go zamówić aby dostać go do świąt. Czyli w tej cenie ten Velodyne to najlepsza opcja?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jestem z Sanoka, także pewnie będę miał problem z dostępnością. Sprawdziłem w salonie Nautilusa w Rzeszowie i jest tam u nich wśród oferowanych produktów. Model Impact 10 jest w cenie 1860 zł. Cena nieco wyższa niż tego jbla, ale jestem w stanie tyle dopłacić. Chciałbym jak najszybciej go zamówić aby dostać go do świąt. Czyli w tej cenie ten Velodyne to najlepsza opcja?


Nie. Jeszcze lepszą opcją jest Velodyne Impact 10 w niższej cenie icon_biggrin.gif
Powiedz im że bierzesz za 1600zł. Jak nie będą chcieli to łaski bez.
Dam Ci namiar gdzie taniej niż u nich kupisz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...