Skocz do zawartości

Sonolene 3014 - przygotowanie kabla do recablingu


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy. Jestem totalnym laikiem i chciałem przygotować sobie kabelek do recablingu CALi! nie chce jednak zmieniać kabla gdyż nie jestem przekonany czy dobrze połączyłem te przewody. Liczę, że mi doradzicie. Zamieszczę zdjęcie dla zobrazowania:

Zgodnie z instrukcjami znalezionymi na waszym forum, odmierzyłem dwa równe kawałki kabla, które mają iść od splittera do słuchawek, a potem (z tego co zrozumiałem) w tych dwóch krótszych kabelkach uciąłem te żyłki co były bez izolacji, czyli zostały mi się po dwie żyły z każdego kabla, te które były w czarnej izolacji połączyłem najpierw ze sobą a potem przycynowałem do tego kabelka bez izolacji, który idzie do jacka. Pozostałe żyły (dwie czerwone) połączyłem do wolnych żył idących do jacka czyli jedno łączenie to czerwony-czerwony a drugie czerwony-czarny? W kablu połączonym z jackiem zastosowałem połączenia czerwony-krótsze ramię jacka, czarny-dłuższe ramie jacka, bez izolacji-masa. Czy tak to ma wyglądać? Jak mam sprawdzić czy kabel jest dobrze połączony, bez grzebania w słuchawkach, pewnie najłatwiej byłoby dojść metodą prób i błędów na słuchawkach ale nie chce ryzykować. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...