Skocz do zawartości

Amplituner do 1500 zł


samfisher74

Recommended Posts

Witam , w styczniu planuje zakup nowego amplitunera do kina domowego mam na to przeznaczone około 1500 zł , chcę aby amplituner dobrze grał stereo , bo dużo słucham muzyki. Tuner może miec maksymalnie 16 cm wysokości . na chwile obecna myśle o Denon avr 1612 albo troche droższy Denon AVR 1713 . Proszę o porade co wybrać w tej cenie , bede bardzo wdzięczny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do mojego zabytka , każdy nowy tuner to kozak , na razie używam Thomson DPL 500 ma juz około 10 lat i najwyższy czas go wymienić , kolumny to zestaw Monitor Audio Bronze bx 2 na razie 2 szt i do tego aktywny subwufer magnat , muzyka jakiej słucham hm icon_biggrin.gif wszystkie gatunki , lubię wyrażne tony wysokie i niski bas , zależy mi żeby dobrze grało radio i maksymalna wysokośc tunera to 16 cm.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zestaw będziesz wykorzystywał przede wszystkim do słuchania muzyki, zdecydowanie proponuję zwrócić uwagę na urządzenia 2-kanałowe. Przykładowo podany już wcześniej Harman Kardon HK3490 będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, warto zwrócić także uwagę na Yamaha R-S500 i R-S700, Marantz SR5023, Onkyo TX-8030. Wybór zależy od Twoich preferencji brzmieniowych oraz posiadanych kolumn.
Jeśli jednak musimy pozostać przy amplitunerze wielokanałowym, zwróć uwagę na wybrany przez Ciebie Denon AVR-1713, chociaż na obecną chwilę bardzo ciekawą propozycję stanowi Yamaha RX-V671. W dobrej cenie kupisz też (teraz gdyż jest to wyprzedaż) Onkyo TX-NR579.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, które pozwolą Ci na wybór optymalnie dobranej konfiguracji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzeiki wszystkim za pomoc , już zastanawiam sie czy nie kupic tunera stereo 2.1 w sumie filmów ogladam bardzo mało , słucham głównie muzyki i radia , nie bede musiał dokupowac kolumn bo te które mam mi odpowidają . Jednak ten polecany HK 3490 na pewno sie nie zmieści do wnęki , w gre wchodza yamaha rs 500 i rs 700 marantz sr 5023 i onkyo tx 8030
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...