Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
najek

TAGA Harmony TAV 806

Za 1200zł zobacz te STX FS-250, w ostatnim AV napisali, że są bezkonkurencyjne, a oni mają całkiem rzetelne testy...

Widzę, że chyba za świeży produkt i nie miał z nim nikt styczności jeszcze. Za dwa trzy dni będę mógł napisać o swoich wrażeniach ponieważ dałem się na nie namówić.

Sprzedawca w sklepie mnie przekonał (pewnie taka jego praca) na podstawie zbadania moich preferencji podczas osłuchów na innych kolumnach. Pewnie trochę wygląd mnie zachęcił chociaż wiem nie jest to w ogóle wyznacznik w tym przypadku albo nie powinien być. Po części fakt przedniego b-r. Mam nadzieję, że nie popełniłem jakiegoś gigantycznego błędu bo mam obawy ogromne.

To nie są złe kolumny, to ten sam model tylko o rozmiar większy co Tagi 606. Jeśli potrzebujesz mocnych i dużych podłogówek, z obszernym basem to dobrze zrobiłeś, bo raczej innych o podobnej jakości, za te pieniądze nie znajdziesz. Jeśli nie to jednak trzeba było pozostać przy tych Kodach 5400 ze wstęgą.

Pozostaje tylko poczekać aż przyjdą rozgrzeją się i przedstawią na co je stać.

Czy to prawda, że w przypadku takiego rozwiązania przy podłączaniu można tę blaszkę wyciąć i podłączyć dwoma kompletami kabli jako para A para B? W ten sposób wpływając np. kablami na poszczególne tony?

Tak, można tak podłączyć kolumny. Blaszki można zdemontować, nie trzeba nic ciąć.

I to był też jeden z argumentów sprzedawcy że jest jakieś pole manewru jeżeli chodzi o brzmienie.

Efekt? ---> Uwierzyłem.

Czy słusznie przyszłość pokaże albo osoby bardziej obeznane w temacie zaprzeczą lub (mam nadzieję) potwierdzą.

Cytat

Czy to prawda, że w przypadku takiego rozwiązania przy podłączaniu można tę blaszkę wyciąć i podłączyć dwoma kompletami kabli jako para A para B? W ten sposób wpływając np. kablami na poszczególne tony?

Wyjąć, nie wyciąć icon_wink.gif
Kub sobie kabel Jantzen Bi-Wire po 20zł za metr. Lepszego nie trzeba.

Cytat

I to był też jeden z argumentów sprzedawcy że jest jakieś pole manewru jeżeli chodzi o brzmienie.

Efekt? ---> Uwierzyłem.

Czy słusznie przyszłość pokaże albo osoby bardziej obeznane w temacie zaprzeczą lub (mam nadzieję) potwierdzą.

Niestety zaprzeczę, bo wpływ kabli na brzmienie, szczególnie przy budżetowym sprzęcie, jest raczej znikomy. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony, ale jakbym miał powiedzieć co myślę, to moim zdaniem dałeś się wmanewrować...

Człowiek uczy się całe życie. Najwyżej będzie to surowa lekcja mam nadzieje że tylko finansowo a nie jakościowo. Zresztą parę dni i będę wiedział.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0