Skocz do zawartości

TAGA Harmony TAV 806


najek

Recommended Posts

Sprzedawca w sklepie mnie przekonał (pewnie taka jego praca) na podstawie zbadania moich preferencji podczas osłuchów na innych kolumnach. Pewnie trochę wygląd mnie zachęcił chociaż wiem nie jest to w ogóle wyznacznik w tym przypadku albo nie powinien być. Po części fakt przedniego b-r. Mam nadzieję, że nie popełniłem jakiegoś gigantycznego błędu bo mam obawy ogromne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są złe kolumny, to ten sam model tylko o rozmiar większy co Tagi 606. Jeśli potrzebujesz mocnych i dużych podłogówek, z obszernym basem to dobrze zrobiłeś, bo raczej innych o podobnej jakości, za te pieniądze nie znajdziesz. Jeśli nie to jednak trzeba było pozostać przy tych Kodach 5400 ze wstęgą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko poczekać aż przyjdą rozgrzeją się i przedstawią na co je stać.

Czy to prawda, że w przypadku takiego rozwiązania przy podłączaniu można tę blaszkę wyciąć i podłączyć dwoma kompletami kabli jako para A para B? W ten sposób wpływając np. kablami na poszczególne tony?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy to prawda, że w przypadku takiego rozwiązania przy podłączaniu można tę blaszkę wyciąć i podłączyć dwoma kompletami kabli jako para A para B? W ten sposób wpływając np. kablami na poszczególne tony?


Wyjąć, nie wyciąć icon_wink.gif
Kub sobie kabel Jantzen Bi-Wire po 20zł za metr. Lepszego nie trzeba.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I to był też jeden z argumentów sprzedawcy że jest jakieś pole manewru jeżeli chodzi o brzmienie.

Efekt? ---> Uwierzyłem.

Czy słusznie przyszłość pokaże albo osoby bardziej obeznane w temacie zaprzeczą lub (mam nadzieję) potwierdzą.


Niestety zaprzeczę, bo wpływ kabli na brzmienie, szczególnie przy budżetowym sprzęcie, jest raczej znikomy. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony, ale jakbym miał powiedzieć co myślę, to moim zdaniem dałeś się wmanewrować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Witam,

Pozwolę sobie odgrzebać swój własny temat.

Harman HK 3490 + HD 980 nadal jest i zostaje. Rezygnuje z Taga Harmony Tav 806. Powody są dwa.

Pierwszy zmiana mieszkania inny pokój - Można przyjąć 2,7 ściana na której staną w takim odstępie monitory. W drugą stronę 3,6 m odległość siedziska (głowy) od monitorów ok 3 m.

Drugi powód to brak zadowolenia z Tagi to nie to.

Zastanawiam sie jak do zestawu Harmana spiszą się

Canton 420 gle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...