Skocz do zawartości

Które kolumny lepsze ?


SzpaQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam.
Te kolumny są kiepskie, a za jaką cenę pójdą ... nie wiem. Musisz poczekać do końca aukcji, ale moim zdaniem te JVC to już osiągnęły tyle ile są warte icon_smile.gif.
Masz dobry wzmacniacz, ze sporym poborem mocy. Zastanów się nad budżetem, jaki możesz przeznaczyć na zakup kolumn i wtedy napisz raz jeszcze. Wtedy, można poszukać czegoś dobrego, z czego będziesz zadowolony icon_wink.gif .
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja bym proponował Tobie, kupić parę porządnych kolumn. Dwie dobre kolumny, zapewnią Ci lepszy dźwięk, niż 4 kiepskie. 200 zł, to za mały budżet, żeby coś kupić konkretnego. Może poczekaj, zbierz troszkę kasy i wtedy poszukaj, albo napisz. Jednak nie pchaj się w te tanie głośniczki, nie polepszysz zestawu, a jeszcze będziesz miał problem, żeby to później sprzedać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy nie grają, tylko konkretne produkty tych firm. Czyli niektóre modele kolumn. Te które podałeś w linkach za 100zł można kupić, ale jak się chce lepsze brzmienie trzeba poszukać i 200-250zł. to też nie szał. Ale już lepiej.
Piszesz, że masz już jedną parę kolumn. Chcesz podłączyć drugą parę i słuchać tego naraz w jednym pokoju? A jeśli tak, to dlaczego?
Czy nowe mają mieć 150W, to niekoniecznie. To nie jest wyznacznikiem brzmienia kolumn ani ich jakości. A tym bardziej głośności z jaką zagrają (jak się wielu ludziom wydaje).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu o to pytasz ciągle, planujesz podpiąć jeszcze większe kolumny ?
Ja mam wzmacniacz z podobnym poborem mocy. Napędza całkiem nieźle, potężne kolumny i wszystko jest ok.

Odnośnie tych kolumn od wieży Sony.
Jeśli zdecydujesz się na zakup kolumn, które proponował Pacio94, nie sądzę, że będzie potrzeba podpinać te Sony. Sam zobaczysz. Moim zdaniem, tylko będą przeszkadzać w brzmieniu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_biggrin.gif podłączyć można, ale nie estradowe.
Posłuchaj, przy kolumnach dużej mocy trzeba odpowiednio dobrać wzmacniacz. Kiedy połączysz dwa elementy, które nie są dobrze dopasowane do siebie, efekt może być niezadowalający.
Z tymi Pioneerami wzmacniacz da sobie radę. Tylko już powoli, nie wiem czego szukasz. Najpierw kolumny za 200-250 zł. Teraz mówisz o tych za 370 zł i kolejny raz pytasz o kolumny dużo większe. Nie rozumiem, czego potrzebujesz tak finalnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...