Skocz do zawartości

Które kolumny lepsze ?


SzpaQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z Dali chyba moge sie pożegnać ;P Typek od kilku dni nie odpisuje na maile, od 2dni ma wylaczony telefon także raczej nic z tego dobrze ze nie zaplacilem. Tak więc może byś zielu doradził coś pokroju Dali albo lepsze ? (tylko blagam niech to brzydkie nie bedzie ;d) Cena do 400zł, pokój 20m. A jak możesz to najlepiej podaj mi swoje gg i szybko sie dogadamy ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z innego założenia. Kiedy kupuję to jest moje, następnie przelewam kasę i czekam na produkt. Problemy rozwiązuję kiedy się pojawiają. Ty kupiłeś przedmiot 2 dni temu i nie zapłaciłeś. Ale twoja sprawa, szkoda bo dobre kolumny.

Cytat

Może za granice wyjechał bo kupiłem dzień przed koncem aukcji to pewnie pomyslal ze nikt nie kupi i olał sobie


Fajna dedukcja. Miałem ciężki dzień, a ten wpis mnie rozbawił icon_smile.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej będą się przesuwać Altusy, ale czy to będzie miało dużo wspólnego z dobrym brzmieniem?
Co do celu stosowania Blu Tack'u pod kolumnami, najmniej chodzi o przesuwanie się. Bardziej o to, że kolumny zaczynają rezonować z blatem biurka i "grać" z nim. Mogą pojawić się dodatkowe niekontrolowane dźwięki a kolumna wpadając w drgania da brzmienie rozedrgane, nerwowe, mało precyzyjne. I kilka innych korzyści - może sam kiedyś stwierdzisz jeśli masz odrobinę słuchu. Blu Tack dodatkowo zabezpiecza kolumny przed przypadkowym zrzuceniem.
Co do linku i kolumn JBL, to zapewne są super. Szczególnie z tym wgniecionym głośnikiem wysoko-tonowym i urwanym korektorem akustycznym (przed nim). icon_lol.gif
I jeśli te nie są brzydkie, to mamy zupełnie inne poczucie estetyki. Ale oczywiście to nie jest tematem do dyskusji. , No może to, że nie wiadomo co Ci polecić by trafiło w Twój gust. icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie zaraz filma wrzuce i albo mi sie wydaje albo powietrze z niej bokiem bije. Mowa oczywiście o lewej kolumnie, bo prawa nie trzeszczy chyba normalnie gra nie wiem.. chyba pierdzi troche ale sony i tak chyba lepiej gralo ;o niz ta prawa bo na lewą brak słow.. nie bede sie rozpisywał zaraz filma zobaczysz w hd będzie to coś tam sie da usłyszeć
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niefart icon_twisted.gif .
Wydaje mi się, że niskotonowy w lewej może być uszkodzony, ale nie musi.
To trzeszczenie, brzmi podobnie, tak jakby coś było niedokręcone. Obejrzyj kolumnę dokładnie, może jest tam jakiś niestabilnie trzymający się element, który należy poprawić. Zrób to.
Można zamienić kanały, spróbuj. Sprawdź jeszcze jak grają kolumny, na innym gatunku muzycznym, czymś lżejszym. Czy też trzeszczy ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...