Skocz do zawartości

Sprzęt audio 1000zł


HooP.

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post. Mam na imię Sylwester, mam 17lat i poszukuję zestawu grającego do 1000zł. Na przeciw wszystkim hejtom, które mogłyby mnie spotkać powiem, że przeczytałem archiwum z podobnymi tematami ale każdy problem jest inny i najlepiej rozwiązać go z indywidualnym podejściem! Do rzeczy.

Słucham muzyki, nie garunków - jak ktoś ładnie powiedziałicon_smile.gif Od techno, dance, jazzu po rock i metal symfoniczny( to co wpadnie mi w ucho, tego słucham, zależnie od nastroju i humoru). Kolumn i wzmacniacza potrzebuję do pokoju ~25m^2, do słuchania muzyki z PC jak i odbioru dźwięku z TV. CZasami, jakieś 10 razy na rok, kolumn potrzebuję na domówkę - pusty dom, nez mebli więc głos się niesie, fakt jest taki że dźwięk ma być czysty na 50m^2 reszta pomieszczeń po prostu żeby coś tam było słychać. Jak wiadomo na domówkach są tańce to musi być też DISCO POLO.

Z tego co czytałem i się dowiadywałem to dobre byłyby Altusy 140; 200; maestro. Na tym forum widzę że nie są jakoś często wspominane, choć nie są też niezapomniane. Oczywiście ja nic tu nie narzucam, jestem otwarty na wszystkie propozycje!

Potrzebuje od was pomocy w wyborze kolumn i wzmacniacza. Pomoc przydałaby się szybko, bo na moje imieniny już coś musi grać icon_smile.gif)

Pozdrawiam, HooP.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...