Skocz do zawartości

Słuchawki do rapu/filmów do laptopa/smartfona za 150 zł


Recommended Posts

Witam, posiadam obecnie Sennheiser HD380 pro i chciałbym dokupić sobie otwarte/ew. półotwarte słuchawki wokółuszne/duże nauszne w cenie max. 150 zł, gdyż Sennki nie są wyjątkowo komfortowe. Główne ich przeznaczenie to słuchanie muzyki (przeważnie rapu, ale też okazjonalnie rocka/house) z telefonu (SGS z voodoo) bądź netbooka i oglądanie filmów z netbooka/laptopa. Dlatego od razu chcę zaznaczyć, że z tego powodu słuchawki mają być dosyć łatwe do napędzenia icon_smile.gif

Czego od nich oczekuję? Aby były dobre na dużą głowę, nie cisnęły za mocno, nie grzały, miały spore nauszniki - innymi słowy aby były komfortowe. Słuchawki będą używane tylko w zaciszu domowym.
Muzyka głównie mp3 320kbps.

Przeszukałem "całe" google i wszystkie fora kilka razy i początkowo wybrałem Kossy UR40, gdyby nie fakt, że są one 60Ohmowe. Wiem, że są one w stanie pokazać więcej na dobrych kartach dźwiękowych, jednakże planuję używać tych słuchawek tylko z integrą/fonem.
Tak na marginesie to przymierzałem i słuchałem chwilę tych UR40 - wydawały się "ledwo co" na wielkość, dźwięk trudno było mi określić, bo było głośno w sklepie.

Czy da radę znaleźć jakieś porządne słuchawki do moich zastosowań, lepsze od UR40? Wiem, że część cech się teoretycznie wyklucza (np. rap i słuchawki otwarte), ale szukam jakiegoś optymalnego rozwiązania.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jednakże szukam czegoś otwartego/półotwartego (bo mam już zamknięte HD380). CALe są dla mnie zdecydowanie za małe, HD681 z tego co czytałem i rozmawiałem z ich posiadaczami grzeją tak jak moje i są trudne do napędzenia, natomiast XB400 są zamknięte, więc również nie dla mnie icon_razz.gif

Dodam, że nie szukam niesamowitych doznań w rapie (od tego mam moje powyższe słuchawki), tylko przede wszystkim aby były dobre na dużą głowę oraz aby były komfortowe (nie męczyły po kilku godzinach).

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...