Skocz do zawartości

dobór wzmacniacza i kolumn


Brodacz11

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Jego zakup w Anglii pociąga za sobą problemy z zasilaniem w Polsce?



W Anglii prąd w gniazdkach jest taki sam jak w całej Europie tj. 50Hz/230V. Różnią się tylko same gniazdka/wtyczki.
Audiolaby, tak jak większość sprzętu audio mają odłączany kabel zasilający. Tak więc wystarczy mieć kabel z "kontynentalną" wtyczką i już.
To są w zasadzie taki same kable, jakie służą do zasilania komputerów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o MAPa105 to bardzo byłem z niego zadowolony, grał mega szczegółowo ciepło muzykalnie z niezłymi niskimi tonami ale niestety słuchałem go na Heco Victa 500 i pewne braki się ukazały lecz były to braki spowodowane kolumnami, teraz bardzo żałuję że nie miałem okazji podpiąć ich pod Castle lecz Musical E100 rekompensuje mi to w pełni, ciekawość pewnie zostanie ale .....


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Cię icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_idea.gif Z Końskich jesteś? Ja też. Mieszkam od kilku lat w Kielcach ale w naszym Horse City icon_wink.gif urodziłem się, wychowałem i mieszkałem wiele lat.
Nie masz może swojego biznesu na ulicy "Łaziennej"? Poznałem tam dwie osoby i kilka lat temu trochę pogadaliśmy o audio i muzyce.
Może jesteś jedną z tych osób?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...