Skocz do zawartości

Marantz 6004 z kolumnami Monitor Audio BX6 - proszę o opinie


theg

Recommended Posts

PM7004 nie jest chwalony w stosunku cena-jakość, w przciwieństwie do PM6004 który w swojej klasie jest ponadprzeciętny. Moim zdaniem nie warto dopłacać.

P.S-6004 ma loudness przydatny do cichszego odsłuchu (podbija niskie i wysokie tony) a 7004 ma regulacje średnich tonów. Dla mnie osobiście loudness bardziej przydatny.

Co do dźwięku z tymi kolumnami nic ci nie powiem bo z PM6004 miałem B&W603, ROTH OLI 40 i teraz mam z CASTLE KNIGHT 2. Z tymi dwoma ostatnimi gra(ł) genialnie wg mnie a z B&W sobie nie radził. B&W potrzebują duużo więcej prądu.

Jak dasz do PM6004 dobre źródło to instrumenty będą Ci latały po całym pokoju, za głową i za ścianiami (czyli bardzo dobre stereo) a wokalista stanie przed Tobą. Tak przynajmniej mam teraz z głośnikami CASTLE icon_smile.gif i z odtwarzaczem sieciowym NA7004. Ten wzmacniacz nie jest tu ograniczeniem. Dodatkowo dynamika na basie (i dziwie się że są opinie że tej dynamiki nie ma bo u mnie jest) i szczegółowość na górze.

Ja zecydowanie polecam PM6004.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...