Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
theg

Marantz 6004 z kolumnami Monitor Audio BX6 - proszę o opinie

Recommended Posts

Witam,

Jeszcze przed świętami chcę kupić takie zestawienie jak: Marantz PM6004 z Monitor Audio BX6.
Cały czas mam dylemat, czy nie wziąć PM7004, czy nie zagra lepiej. Jednak różnica jest spora - 1000 zł.

Proszę uprzejmie o Wasze opinie icon_smile.gif

Pozdrawiam

Grzegorz

PM7004 nie jest chwalony w stosunku cena-jakość, w przciwieństwie do PM6004 który w swojej klasie jest ponadprzeciętny. Moim zdaniem nie warto dopłacać.

P.S-6004 ma loudness przydatny do cichszego odsłuchu (podbija niskie i wysokie tony) a 7004 ma regulacje średnich tonów. Dla mnie osobiście loudness bardziej przydatny.

Co do dźwięku z tymi kolumnami nic ci nie powiem bo z PM6004 miałem B&W603, ROTH OLI 40 i teraz mam z CASTLE KNIGHT 2. Z tymi dwoma ostatnimi gra(ł) genialnie wg mnie a z B&W sobie nie radził. B&W potrzebują duużo więcej prądu.

Jak dasz do PM6004 dobre źródło to instrumenty będą Ci latały po całym pokoju, za głową i za ścianiami (czyli bardzo dobre stereo) a wokalista stanie przed Tobą. Tak przynajmniej mam teraz z głośnikami CASTLE icon_smile.gif i z odtwarzaczem sieciowym NA7004. Ten wzmacniacz nie jest tu ograniczeniem. Dodatkowo dynamika na basie (i dziwie się że są opinie że tej dynamiki nie ma bo u mnie jest) i szczegółowość na górze.

Ja zecydowanie polecam PM6004.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować