Skocz do zawartości

Sinn7 Zenit 8 jak podłączyć do PC


tomo2005

Recommended Posts

Witam.
Za niedługi czas będę kupował nowe audio do komputera. Wybór padł na monitorki Sinn7 Zenit 8 lub 5, tylko w mojej głowie rodzi się pytanie jak to podłączyć. Karta, którą również zakupię to Audiotrak prodigy cube. Karta ma 2 wyjścia RCA. W każdej kolumnie również jest złącze RCA. Czy wystarczy podłączyć jedno z wyjść karty z jedną kolumną, a kolejne wyjście z drugą kolumną? Wszystko będzie ok? Do tych monitorków nie potrzeba wzmacniacza, prawda?

PS Napiszcie co sądzicie o tych Sinnach. Możecie też podać jakieś inne propozycje do 1000 zł.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Ja szukam właśnie czegoś do domu, jednakże wyczytałem/słyszałem sporo pochlebnych opinii o tych Sinn'ach i właśnie się nad nimi zastanawiam.
Tak jak mówiłem możecie polecić mi coś do około 1000 złotych do komputera. Muzyka, której słucham to głównie muzyka elektroniczna, hardstyle, ale również rock oraz metal. Wolałbym sprzęt nie używany. Zależy mi na wysokiej jakości dźwięku oraz wykonania.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będę używał ich do słuchania muzyki. Chciałbym podłączyć je bezpośrednio do karty Audiotrak Prodigy Cube. Wiem już jak podłączyć te monitorki, ale jak podłączyć jeszcze subwoofer do tej karty? Te monitorki będą odpowiednie? Mógłbyś polecić jeszcze jakiś inny sprzęt audio do komutera do 1000 złotych? Słucham głównie muzyki elektronicznej, hardstyle'u, ale dobrym rockiem i metalem również nie pogardzę. Wolałbym sprzęt nowy, nie używany.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja używałem mixera MACKIE 802 VLZ3 i MACKIE MR5, podpięte do karty ESI Juli@.
Powiem tak, monitory niewielkich rozmiarów, ale potężne brzmienie. Nie wiem jak grają te Sinny, ale MR5, (gdzie do sterowania muzyki troszkę to przeszkadza, trzeba brać na to poprawkę ) mają tak nisko schodzące niskie, że tutaj suba nie potrzeba.
Nowe są dostępne ne ebay i allegro, z nowej serii. Solidna marka,masywna konstrukcja, dbałość o detale. Ja mam takie :

http://dbcenter.pl/studio-i-home-recording...e-mr-5/p,210883
[ MACKIE MR5 ]

Polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...