Skocz do zawartości

Problem z moca Harman 156 + Jamo+ Koda


Tagh

Recommended Posts

Witam!
Odrazu zaznacze ze jestem naprawde sporym amatorem , dlatego prosze o wyrozumialosc. Mam od kilku miesiecy zestaw amplituner Harman Kardan 156, glosniki Jamo S 606. Od poczatku poustawialem kolumny, odleglosci i dodalem troszke na fronty i centralny (ogolnie mialem problem z ustawieniem sprzetu tak zeby szczegolnie przy ogladaniu filmu odglosy efektow byly wspolmiernie glosne do lektora, przewaznie bylo tak ze efekty byly za glosne a lektor za cichy,ale to tez chyba wina jakosci dzwieku w filmie?). Do ustawien sie przyzwyczailem i dlugi czas bylo ok. Jednak od 2 dni mam dzoiwna sytuacje. Po wlaczeniu wydaje mi sie jakby gralo o 25% ciszej , zarowno przy filmach, tv i muzyce. Wywnioskowalem to z tego ze mam ustawiony amplituner ze wlazca sie na 40 i zawsze wystarczalo to do cichego ogladania teraz slychc znacznie slabiej. Glosniki sprawdzilem graja wszystkie, ustawienia chyba nei ruszane, chyba ze cos ktos przestawil jakos. Bardzo prosze o pomoc jak to sprawdzic czy kolumny sa naprawde wporazadku, moze amplituner cos wariuje?Moze jednak ocs w ustawieniach popsulem? Z gory dziekuje



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz włączone jakieś efekty dźwiękowe, albo limiter dynamiki włączony. Posprawdzaj w instrukcji jak wejść do ustawień efektów dźwiękowych.
Głośność na filmach jest zbliżona - kwestia tego czy załącza Ci się odpowiednia ścieżka dźwiękowa w DD lub DTS, jak oglądasz film w stereo czy na dts neo / dolby prologic to może być inna głośność niż z sygnału DD / DTS.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...